دانلود برنامه ستاره یک 2.14.3 برای اندروید

1401/4/27ستاره یک

برنامه های حوزه پرداخت که چند سالی است تعدادشان افزایش یافته است ، به افراد و کاربران کمک بسیاری می کنند تا آنها بتوانند بدون نیاز به رفتن به بانک ها و دستگاه های خودپرداز امور مالی خود را انجام دهند.شما با این نوع برنامه ها می توانید کارت به کارت کنید، موجودی کارت خود را مشاهده کنید و ... که در بسیاری از برنامه های پرداختی و بانکی این امور را می توانید انجام دهید.همچنین شما می توانید در این نوع برنامه های بسته اینترنتی و شارژ موبایل نیز خریداری نمایید. بسیاری از افراد دیگر برای انجام امور مالی خود از برنامه های اندرویدی استفاده می کنند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.یکی از برنامه های خوب در این زمینه که قابلیت های کاربردی ارائه می دهد برنامه ستاره یک است.
این نسخه از برنامه ستاره یک نسخه 2.14.3 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن ستاره یک را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه ستاره یک با ما همراه باشید.

دانلود برنامه ستاره یک

برنامه ستاره یک یکی از بهترین برنامه های اندرویدی برای انجام امور مالی است که امکانات و قابلیت های کاربردی و مفیدی را به کاربرانش ارائه می دهد.شما با استفاده از برنامه ستاره یک می توانید کارت به کارت کنید.شما همچنین می توانید قبوض تلفن همراه و قبوض خدماتی را پرداخت نمایید.شما همچنین می توانید عوارض جاده ای را در این برنامه پرداخت نمایید.یکی از ویژگی های جذاب برنامه ستاره یک ، قرعه کشی آن است که شما با انجام تراکنش ها در این برنامه به صورت خودکار در قرعه کشی ها شرکت داده می شوید.در برنامه ستاره یک می توانید برای سیمکارت خود شارژ و بسته اینترنت خریداری نمایید.همچنین شما می توانید در برنامه ستاره یک بلیط اتوبوس و هواپیما خریداری نمایید.در برنامه ستاره یک شما می توانید به امور خیریه نیز کمک کنید.
شما می توانید برای انجام امور مالی ، خرید شارژ و بسته اینترنت و خرید بلیط اتوبوس و هواپیما و ... از برنامه های ایوا ، آپ و اوانو نیز استفاده نمایید.

برخی قابلیت های برنامه ستاره یک:
کارت به کارت
پرداخت قبوض مختلف
خرید بلیط اتوبوس و هواپیما
امکان خرید بیمه نامه
خرید شارژ سیمکارت
امکان خرید بسته های اینترنتی
امکان پرداخت عوارض جاده ای
امکان کمک به خیریه  • ستاره یک
  • setareyek
  • برنامه setareyek
  • برنامه ستاره یک
  • دانلود setareyek
  • دانلود setareyek
  • دانلود setareyek برای اندروید
  • نصب ستاره یک

آخرین بروزرسانی:1402/4/6
اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی : +3 سال
شماره نسخه: 2.7.5

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه ستاره یک استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید