دانلود برنامه سکه 4.26 برای اندروید

1402/5/5سکه

احتمالا شما نیز در طول روز امور مالی بسیار زیادی را انجام می دهید.کار هایی مثل کارت به کارت ، خرید شارژ و بسته اینترنت و ... که بسیار کار های ضروری محسوب می شوند . حال بیایید به چند سال گذشته برگردیم و فرض کنید بخواهید امور مالی مختلف با انجام دهید ، شما برای این کار باید از خانه یا محل کار خود به دستگاه های خودپرداز بروید تا بتوانید امور مالی مختلف را انجام دهید.اما الان شما می توانید با استفاده گوشی اندرویدیتان و به صورت آنلاین تقریبا تمامی امور مالی را به راحتی انجام دهید.برنلمه های بسیار زیادی برای امور مالی در چند سال اخیر توسعه یافته اند که می توانید بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید و از آنها استفاده کنید.برنامه سکه یکی از برنامه های خوب در این زمینه است که قابلیت های بسیار زیادی را به کاربرانش ارائه می‌دهد.با برنامه سکه می توانید کارت به کارت ، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبوض و ... را انجام دهید که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
این نسخه از برنامه سکه نسخه 4.26 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن سکه را از دیجی بارلی با لینگ مستقیم دانلود و نصب نمایید. در ادامه با معرفی برنامه سکه با ما همراه باشید.

دانلود برنامه سکه

برنامه سکه یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه پرداخت و امو مالی است و قابلیت های بسیار کاربردی را ارائه می دهد.شما با استفاده از برنامه سکه می توانید به آسانی و به صورت آنلاین و با سرعت بسیار بالا کارت به کارت انجام دهید.شما همچنین می توانید.شما همچین با استفاده از برنامه سکه می توانید موجودی حساب خو را مشاده نمایید.شما در طول روز ممکن است شارژ یا بسته اینترنت خریداری نمایید که شما این کار را نیز می توانید با استفاده برنامه سکه انجام دهید.شما همچنین با استفاده برنامه سکه می توانید قبوض برق ، گاز ، آب ، تلفن ثابت، سیمکارت دائمی و ‌... را به صورت آنلاین انجام دهید.یکی از ویژگی های کاربردی برنامه سکه امکان پرداخت کرایه تاکسی با اسکن بارکد تاکسی و یا وارد کردن شماره پایانه است.شما همچنین می توانید اقساط بانک ملت و حق بیمه تامین اجتماعی را پرداخت کنید.شما همچنین با استفاده از برنامه سکه می توانید بلیط هواپیما و قطار را خریداری نمایید.شما همچین با استفاده برنامه سکه می توانید انواع بیمه های را استعلام بگیرید، مقایسه کنید و خریداری نمایید.شما همچنین یا استفاده برنامه سکه می توانید عوارض شهرداری،عوارض آزادراه ها، عوارض طرح آلودگی هوا و ... را پرداخت نمایید.برنانه سکه قابلیت های کاربردی دیگری نیز دارد که با دانلود و نصب برنامه می توانید از آنها استفاده نمایید.
شما همچنین برای انجام امور مالی با استفاده گوشی اندرویدیتان و به صورت آنلاین از برنامه های 780 ، اوانو و آپ نیز استفاده نمایید.

برخی قابلیت های برنامه سکه:
خرید شارژ و بسته اینترنت
پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز ، تلفن ثابت و ...
کارت به کارت
مشاهده موجودی حساب
امکان پرداخت کرایه تاکسی  • سکه
  • sekeh
  • برنامه sekeh
  • برنامه سکه
  • دانلود sekeh
  • دانلود سکه
  • دانلود sekeh برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1402/2/17
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 4.26

دانلود با لینک مستقیم-38 مگابایت


اگر از برنامه سکه استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید09144417790

09144417790

موجودی زرین پلاس من چقدر است؟؟