دانلود بازی among us 2024.3.5 برای اندروید

1402/12/25Among us

بازی های اندرویدی با گذر زمان پیشرفت عجیب و قابل توجهی داشته اند و اکنون شاهد بازی هایی هستیم که فراتر از یک بازی معمولی هستند.بازی هایی که در چند سال اخیر منتشر شده اند بازی های گروهی هستند که برای گیمر ها جذابیت بیشتری دارد.
بازی Among us یک بازی جذاب اندرویدی گروهی است که شما می توانید ب دوستانتان این بازی زیبا را تجربه کنید.بازی Among us از 2018 منتشر شده است که از همان تاریخ طرفداران خود را پیدا کرده است ولی در چند سال اخیر چنان معروفیتی پیدا کرده است که توانسته است خود را در میان بهترین بازی های موبایلی ببیند.بازی Among us یک بازی اکشن و استراتژی است. بازی Among us بازی جذابی است که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.این بازی با این که گرافیک ساده ای دارد اما با داستان زیبا و جذابش توانسته این نقض را جبران کند.شما می توانید این بازی را به علت سادگی و گرافیک ساده در هر گوشی اجرا کنید و نیاز نیست نگرانی در این باره داشته باشید.
این نسخه از بازی Among us نسخه 2024.3.5 آن است که شما می توانید این نسخه از بازی Among Us را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با ما با معرفی بازی Among us همراه باشید.

دانلود بازی آمانگ از

بازی Among us یکی از بهترین بازی های گروهی اندرویدی است که در مدت زمان کم طرفدار و گیمر های زیادی را پیدا کرده است.داستان بازی، یک داستان بسیار جذاب و هیچان انگیز است که می تواند شما را بادوستانتان مدت های زیادی را سرگرم کند.
داستان بازی به این صورت است که شما در کنار دیگر دوستانتان در صفینه ای خراب هستید که باید این صفینه را د مدت زمان مشخص تعمیر کنید، اما چالش اصلی Imposter که شما باید در کنار تعمیر صفینه Imposter را نیز تشخیص بدهید که چه کسی است در غیر این صورت Imposter شما را می کشد و مانع از تعمیر صفینه می شود.
بازی Among us جذابیت بسیار زیادی به عنوان یک بازی اندرویدی دارد.با توجه به این که این بازی یک بازی گروهی است شما برای استفاده از آن باید اینترنت داشته باشید اما نیاز نیست اینترنتی پرسرعت داشته باشید شما می توانید با اینترنتی که سرعتی نه چندان زیاد دارد نیز برای اجرای بازی استفاده کنید.

برخی ویژگی های بازی Among us :
امکان اجرا در بیشتر موبایل ها
گرافیک ساده
امکان اجرای بازی به صورت گروهی و با دوستان
امکان اجرای بازی به صورت تنهایی  • Among us
  • آمانگ آس
  • بازی Among us
  • بازی آمانگ آز
  • دانلود Among us
  • دانلود آمانگ اس

آخرین بروزرسانی: 1402/12/17
اندروید مورد نیاز: 6 و بالاتر
رده سنی : +7 سال
نیاز به اینترنت دارد
شماره نسخه: 2024.3.5

دانلود با لینک مستقیم-675 مگابایت


اگر از بازی Among us (آمانگ آژ) استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید