دانلود بازی پو 1.4.112 برای اندروید

1402/5/2پو

بازی کردن با گوشی های اندرویدی بسیار لذت بخش است و افراد زیادی وقت بسیاری را صرف بازی کردن با گوشی می کنند.بازی هایی که می توان بر روی گوشی تجربه کردبسیار تنوع زیادی دارد و در دسته بندی های مختلف وجود دارند.بازی های تفننی بسیاری بازی های سرگرم کننده ای هستند و می توانند شما را ساعت ها مشغول خود کنند.بازی پو یکی از این بازی های سرگرم کننده است.بازی پو یکی از قدیمی ترین بازی های اندرویدی محسوب می شود که از سال 2012 تا الان توانسته است با بازی جذابی که اراعه می دهد کاربران و طرفداران خود را حفظ کند.بازی پو بخش های مختلفی دارد که می تواند شما را سرگرم خود کند.ر بازی پو شما باید از یک حیوان خانگی به نام پو نگهداری کنید و با او بازی کنید.با او بازی کنید ، حمامش کنید ، به او غذا بدهید ، او را بخوابانیدش و ... . در کل می توان بازی پو را یک انتخاب بسیار خوب برای اوقات فراغت خود دانست و ساعت ها با او سرگرم شد.
این نسخه از بازی پو نسخه 1.4.112 آن است که شما می توانید این نسخه از بازی پو را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود و نصب نمایید.در ادامه با معرفی بازی پو با ما همراه باشید.

دانلود بازی پو

در بازی پو شما مسئول نگهداری از یک حیوان خانگی به نام پو هستید.شما در بازی پو باید مانند یک حیوان خانگی واقعی از او نگهداری کنید ، به حمام ببریدش ، با او بازی کنید تا او سرگرم شود ، به او در مواقعی که گرسنه است غذا دهید تا انرژی بدست آورد ، زمانی که به دلایلی بیمار می شود او را به وسیله دارو های مختلفی که وجود دارد درمان کنید ، از گل و گیاه ها نگهداری کنید و پس از تمامی این کار ها پس اتمام انرژی پو او نیاز به خواب دارد و شما باید او را بخوابانید ، دقیقا مانند یک حیوان خانگی واقعی.
شما در بازی پو برای پو کار های مختلفی می توانید انجام دهید ، کارهایی مثل عوض کردن لباس و کلاه، عوض کردن مو و ... که باعث می شود انجام دادن این بازی لذت بخش تر شود.
در بازی پو شما می توانید با پو صحبت کنید و پو سخن شما را به صورت بامزه به شما بر می گرداند که می تواند شما را بسیار سرگرم کند.در کنار این بخش های بسیار سرگرم کننده بازی پو بخش مینی گیم نیز دارد مه شما می توانید در این بخش به انجام بازی های زیادی بپردازید و لذت ببرید.بخش مینی گیم بازی پو بازی های بسیار زیادی دارد وشما با استفاده از این بازی ها هیچوقت از بازی پو خسته نخواهید شد.بازی پو از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند تا شما راحت تر از این بازی استفاده کنید..

برخی قابلیت های بازی پو :
مینی گیم های جذاب و زیاد
امکان غذا دادن به پو
امکان عوض کردن لباس ، کلاه، مو و ... پو
امکان حمام کردن پو
امکان بیرون بردن پو از خانه و رسیدگی به گل ها و بازی کردن با پو
پشتیبانی از زبان فارسی  • پو
  • pou
  • برنامه pou
  • برنامه پو
  • دانلود pou
  • دانلود پو
  • دانلود pou برای اندروید
  • دانلود پو برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1402/3/29
اندروید مورد نیاز: 4.4
نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی : +3 سال
شماره نسخه: 1.4.112

دانلود با لینک مستقیم-24 مگابایت


اگر از بازی پو استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شویدAli_Ant

بازی خوبیه و سرگرم کننده است.