دانلود برنامه مسترکالا 6.5.4 برای اندروید

1401/5/11مسترکالا

در چند سال اخیر استفاده از گوشی های اندرویدی برای انجام بیشتر کار ها افزایش یافته است و کاربران می توانند کار های بسیار زیادی مانند رزرو هتل ،خرد بلییط هواپیما ، انجام امور مالی ، خرید های اینترنتی و... را انجام دهند.شما با استفاده از برنامه ها یا سیات های فروشگاهی به راحتی می توانید از خانه خود خرید های خود را انجام دهید و دیگر دردسر های بیرون رفتن را تحمل نکنید.برنامه مسترکالا نیز از این نوع برنانمه ها است که فعالیت آن در زمینه لوازم جانبی موبایل و سایر وسایل الکترونیکی است.
این نسخه از برنامه مسترکالا نسخه 6.5.4 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن مسترکالا را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

دانلود برنامه مسترکالا برای اندروید

برنامه مسترکالا یک فروشگاه اینترنتی اندرویدی است که لوازم جانبی موبایل و سایر وسایل الکترونیکی را به فروش می رساند.شما با استفاده از این برنامه می توانید بیشتر لوازم های جانبی موبایل باقی وسایل را با بهترین قیمت خریداری کنید.شما می توانید در این برنامه جست و جو کنید تا سریع تر به وسیبه مورد نظر برسید.همچنین این برنامه دسته بندی کالایی نیز دارد تا شما با دیدن انوع دسته بندی ها سریعتر به محصول مورد نظر برسید.این برنامه به جز لوازم جانبی موبایل محصولات دیگری مانند پاوربانک،اسپیکر،هدفون،هندزفری و ... ارائه می کند.شما همچنین می توانید از برنامه دیجیکالا جت برای خرید محصولات سوپرمارکتی و از برنامه ایمالز برای خرید هر محصولی استفاده کنید.

  • مسترکالا
  • masterkala
  • برنامه masterkala
  • برنامه مسترکالا
  • دانلود masterkala
  • اپلیکیشن مسترکالا

برخی قابلیت های برنامه مسترکالا:
ارسال سریع
امکان خرید انواع لوازم جانبی موبایل
امکان خرید پاوربانک، هدفون،هندزفری و...آخرین بروزرسانی: 1401/4/7
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه:6.5.4

دانلود با لینک مستقیم- 6 مگابایت


اگر از برنامه مسترکالا استفاده کرده اید نظرتان را برایمان کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید