دانلود برنامه رایتل من 14.3.10 برای اندروید

1402/5/3رایتل من

استفاده از گوشی های اندرویدی در مدتی کوتاه بسیار افزایش یافته است و افراد بسیاری از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند.هر کدام از افراد که از گوشی ها برای ارتباط تلفنی یا اینترنت استفاده می کنند از یک اپراتور خاصی مانند ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و ... استفاده می کنند.رایتل یکی از اپراتور های خوب و معروف ایرانی است که اگر شما مشترک این اپراتور هستید ادامه مقاله را بخوانید . رایتل برای مشترکینش برنامه ای به نام رایتل من ساخته است که کاربرانش با دانلود و نصب آن می توانند از خدمات آن استفاده کنند.شما می توانید در برنامه رایتل من بسته اینترنت و شارژ خریداری کنید، پرداخت قبض سیمکارت و ... که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
این نسخه از برنامه رایتل من نسخه 14.3.10 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن رایتل من را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

دانلود برنامه رایتل من

برنامه رایتل من یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه خرید بسته اینترنت ، شارژ ، پرداخت قبوض سیمکارت و ... که برای مشترکین رایتل ساخته شده است و اگر شما از مشتکرین رایتل هستید ، دانلود برنامه رایتل من را به شما پیشنهاد می کنم.برنامه رایتل من خدمات بسیار زیادی در این زمینه ارعه می دهد که باعث راحتی کاربرانش می شود.برنامه رایتل من رابط کاربری زیبایی دارد که باعث می شود کار کردن با این برنامه برایتان آسان و لذت بخش گردد.شما با استفاده برنامه رایتل من می می توانید برای سیمکارتان شارژ خریداری نمایید و از بین بسته های اینترنت مختلف بهترین را انتخاب و خریداری نمایید.شما همچنین با استفاده از برنامه رایتل من می توانید باقیمانده شارژ و بسته اینترنت خود را نیز مشاهده کنید.همچنین اگر شما مشترک دائمی رایتل هستید می توانید با استفاده از این برنامه قبوض سیمکارتتان را به آسانی و به سرعت پرداخت کنید.شما با برنامه رایتل من می توانید عملیات های دیگر سیمکارتتان را نیز انجام بدهید.
شما همچنین می توانید از برنامه های پی پاد ، بلوبانک و همراه بام ملی برای خرید شارژ و بسته اینترنت استفاده کنید.

برخی قابلیت های برنامه رایتل من:
رابط کاربری زیبا
خرید شارژ و بسته اینترنت
پرداخت قبوض سیمکارت
انجام عملیات مختلف سیمکارت  • رایتل من
  • myrightel
  • برنامه myrightel
  • برنامه رایتل من
  • دانلود myrightel
  • دانلود رایتل من
  • دانلود myrightel برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1402/4/10
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 14.3.10

دانلود با لینک مستقیم-13 مگابایت


اگر از برنامه رایتل من استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید