دانلود برنامه گوگل ترنسلیت 7.8.0 برای اندروید

1402/4/27گوگل ترنسلیت

مطمعا برایتان پیش آمده است که در حال کار با گوشی تا کامپیوتر خود باشید و به متن انگلیسی بر بخورید و با دانش زبانتان نتوانید متوجه شوید که معنی آن متن به فارسی چه می شود؟ و یا در حال خواندن کتاب های انگلیسی به این مشکل بر خوردید ؟ باید برای رفع این مشکل های راه حلی وجود داشته باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین راه حل ممکن را در اختیارتان بگذاریم.
استفاده از کتاب های دیکشنری برای رفع این مشکل بسیار دردسر ساز است ، زیرا شما برای پیدا کردن کلمه مدنظر باید مدت های زیادی را صرف پیدا کردن آن کلمه در کتاب بکنید.یکی از راه های بسیار خوب برای رفه این مشکل استفاده از برنامه های مترجم اندرویدی است که یکی از بهترین برنامه ها در بین برنامه های موجود برنالمه مترجم گوگل است.شما با استفاده از این برنامه می توانید به علاوه زبان انگلیسی زبان های بسیار زیاد دیگری را ترجمه کنید.
این نسخه از برنامه مترجم گوگل نسخه 7.8.0 آن است که شما می توانید این نسخه اپلیکیشن مترجم گوگ را از دیجی بارلی با لینک مستیقم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه مترجم گوگل با ما همراه باشید.

دانلود برنامه گوگل ترنسلیت

در بین برنامه های مترجم که وجود دارند برنامه مترجم گوگل (GoogleTranslate) یکی از قوی ترین و بهترین آنان است.این برنامه بیش از 90 زبان زنده دنیا را پشتیبانی می کند که شما به آسانی با نصب این برنامه به آنها دسترسی پیدا می کنید.این برنامه قابلیت های بسیاری دارد.شما می توانید در این برنامه به صورت متن تایپی شروع به ترجمه کنید و مترجم گوگل به سرعت نتیجه را به شما نمایش می دهد. در این برنامه به راحتی می توانید زبان را عوض کنید تا نتیجه را به زبان های دیگر و در کمتر از 1 ثانیه ببینید.در برنامه مترجم گوگل امکان ترجمه بر اساس عکس وجود دارد، شما می توانید به صورت زنده دوربین خود را بر روی متن گرفته و مترجم گوگل شروع به ترجمه می کند و یا می توانید از عکس های قبلی خود برای ترجمه استفاده کنید.در برنامه مترجم گوگل می توانید بدون نیاز به اینترنت ترجمه کنید.همچنین شما می توانید با ترجمه برخی زبان ها به صورت صوتی نحوه تلفظ ان کلمه را نیز بشنوید.بای یادگیری زبان های خارجی می توانید از برنامه دهکده زبان ، همیار زبان و لرنیت نیز استفاده کنید.

آیا برنامه گوگل ترنسلیت از زبان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند؟

بله ، برنامه گوگل ترنسلیت در حال حاضر از 90 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند.

آیا برنامه مترجم گوگل قابلیت تشخیص صدا را دارد؟

بله ، شما در برنامه مترجم گوگل می توانید با استفاده از صدای خود می توانید به زبان های مختلف دنیا ترجمه کنید.

چگونه می‌توانم برنامه گوگل ترنسلیت را دانلود کنم؟

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی بارلی برنامه گوگل ترنسلیت را با لینک مستقیم دانلود نمایید.


برخی قابلیت های برنامه گوگل ترنسلیت :
پشتیبانی از زبان فارسی
پشتیبانی از بیش از 90 زبان زنده دنیا
امکان استفاده به صورت آفلاین
امکان ترجمه با عکس
امکان ذخیره ترجمه ها  • مترجم گوگل
  • googletranslate
  • برنامه googletranslate
  • برنامه مترجم گوگل
  • دانلود googletranslate

آخرین بروزرسانی:1402/4/10
اندروید مورد نیاز: 4.0.3 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی : +3
شماره نسخه: 7.8.0

دانلود با لینک مستقیم- 30 مگابایت


اگر از برنامه گوگل ترنسلیت استفاده کرده اید نظر خود برایمان کامنت کنید

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید