دانلود برنامه پی پاد 4.08.545 برای اندروید

1402/5/4پی پاد

با گوشی ها می توان کار های مختلفی مانند خرید اینترنتی ، خرید بلیط برای مسافرت و ... را انجام داد و با پیشترف تکنولوژی این امکان نیز فراهم شده است که بتوان با استفاده از گوشی های اندرویدی امور مالی مختلف را انجام داد.شما دیگر می توانید بدون نیاز به بیرون رفتن انواع امور مالی را انجام دهید.شما می توانید تنها با استفاده از گوشی اندرویدیتان و تنها با داشتن اینترنت امور مالی خود را انجام دهید.شما می توانید امور مالی مختلفی مانند کارت به کارت ، موجودی گرفتن ، پرداخت قبوض مختلف ، خرید شارژ و اینترنت و ... را با استفاده از گوشی اندرویدیتان و به صورت آنلاین انجام دهید.برنامه های بسیاری در این زمینه وجود دارند و برنامه پی پاد یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است که شما می توانید با استفاده از این برنامه تقریبا تمامی امور مالی را انجام دهید.
این نسخه از برنامه پی پاد نسخه 4.08.545 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن پی پاد را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه پی پاد با ما همراه باشید.

دانلود برنامه پی پاد

برنامه پی پاد یکی از بهترین برنامه های ایرانی در زمینه امور مالی است که شما با دانلود و نصب این برنامه دیگر نیازی به نصب برنامه دیگری برای انجام امور مالی ندارید.شما با استفاده از برنامه پی پاد می توانید کارت به کارت کنید.شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه پی پاد قبوض مختلف مانند آب ، برق ، گاز ، تلفن و ... را پرداخت کنید.با برنامه پی پاد می توانید خلافی خودرو و کرایه تاکسی را به راحتی و با چند کلیک انجام دهید.شما می توانید با استفاده از این برنامه شارژ و بسته اینترنت برای ایرانسل ، همراه اول و.... خریداری نمایید.برنامه پی پاد این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده است که بتوانند بلیت حمل و نقل عمومی را با استفاده از این برنامه شارژ نمایندو البته این امکان فقط برای شهر مشهد و قزوین فراهم شده است.شما همچنین می توانید ارز سهام عدالتتان را نیز با این برنامه مشاهده نمایید.
شما همچنین می توانید از برنامه های فام ، ویپاد و دیجی پی برای انجام امور مالی استفاده کنید.

برخی قابلیت های برنامه پی پاد:
امکان خرید شارژ و بسته اینترنت
امکان انتقال وجه
امکان شارژ بلیت بلیت حمل و نقل عمومی شهر های مشهد و قزوین
امکان پرداخت قبوض مختلف مانند آب ، برق ، گاز و ...
امکان پرداخت خلافی خودرو و کرایه تاکسی
امکان مشاهده کردن ارزش سهام عدالت
رابط کاربری زیبا  • پی پاد
  • Paypod
  • برنامه Paypod
  • برنامه پی پاد
  • دانلود Paypod

آخرین بروزرسانی:1402/5/3
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 4.08.545

دانلود با لینک مستقیم-32 مگابایت


اگر از برنامه پی پاد استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید