دانلود برنامه آی کاپ 2.1.6 برای اندروید

1401/7/1آی کاپ

شما با استفاده از گوشی اندرویدی خود می توانید بسیاری از کار هایی که در زندگی خود انجام می دهید مصل خرید اینترنتی ، تاکسی اینترنتی ، رزرو هتل ، انجام امور مالی و ... را به صورت آنلاین انجام دهید.در چند سال اخیر برنامه های پرداخت و انجام امور مالی اندرویدی بسیار زیاد شده اند و حتما شما از یکی از آنها برای انجام امور مالی خود استفاده کرده.این برنامه ها بسیار انجام امور مالی را برایمان آسان کرده اند و شما می توانید بدون نیاز به بیرون رفتن از خانه خود و تحمل کردن دردسر های بیرون بیشتر امور بانکی را به صورت آنلاین انجام دهید.برنامه آی کاپ یکی از برنامه ها در زمینه پرداخت است که بسیار به شما در زمینه پرداخت کمک خواهد کرد.
این نسخه از برنامه آی کاپ نسخه 2.1.6 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن آی کاپ را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه آی کاپ با ما همراه باشید.

دانلود برنامه آی کاپ

برنامه آی کاپ یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه پرداخت و انجام امور مالی است که بسیار قابلیت ها خوب و کاربردی را در این زمینه به شما اراعه می دهد.
یکی از قابلیت هایی که بیشتر برنامه های پرداخت اراعه می دهند و برنامه آی کاپ نیز اراعه می دهد بخش کارت به کارت آن است که در این زمینه نیز برنامه آی کاپ یک قابلیتی دارد که شما می توانید از کارت خود عکس بگیرید تا برنامه به صورت خودکار بیشتر اطلاعات کارت را برای کارت به کارت پر کند.
یکی از دیگر قابلیت هایی که برنامه آی کاپ اراعه می دهد بخش خرید شارژ و اینترنت است که شما می توانید در هر زمانی برای خود و یا دیگران شارژ و بسته اینترنت خریداری کنید.
یکی دیگر از قابلیت هایی که برنامه آی کاپ اراعه می دهد بخش پرداخت قبوض است که شما می توانید قبض های مختلف را با استفاده از این برنامه پرداخت کنید.
اگر شما به برنامه های پرداخت اندرویدی و آنلاین علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های آپ ، 780 و 724 را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه :
رابط کاربری ساده و زیبا
کارت به کارت
خرید شارژ
خرید بسته اینترنت
پرداخت قبوض مختلفآخرین بروزرسانی:1401/6/21
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 2.1.6

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه آی کاپ استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید