دانلود برنامه آپ 6.1.1 برای اندروید

1402/4/31آپ

بیشتر افراد در طول روز امور بانکی انجام می دهند و شما نیز ممکن است جزئی از این افراد باشید.مطمعا شما برای انجام این کار از خانه خود بیرون می روید و با تحمل دردسر های بیرون رفتن به عابربانک یا بانک می روید و کار خود را انجام می دهید.شما برای رفع این مشکل باید از برنامه ای اندرویدی برای انجام امور مالی استفاده کنید که بتوانید بیشتر امور بانکی را انجام دهید.برنامه آپ یکی از بهترین برنامه اندرویدی در این زمینه است که شما می توانید با استفاده از آن بیشتر امور بانکی را انجام دهید و خود را از بیرون رفتن های مکرر راحت کنید.
این نسخه از برنامه آپ نسخه 6.1.1 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن آپ را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه آپ با ما همراه باشید.

برنامه آپ

برنامه آپ یکی از بهترین برنامه های پرداخت است که به جز کار های بانکی شما کار های ییشتری می توانید انجام دهید.در برنامه آپ شما می توایند بلیط قطار،اتوبوس و هواپیما تهیه کنید.همچنین در این برنامه می توانید هتل ایرانی و خارجی رزرو کنید.شما می توانید در این برنامه انواع بیمه ها را خریداری کنید.در این برنامه می توانید شارژ و بسته اینترنت تهیه کنید.شما در این برنامه می توانید انواع کار های بانکی مثل کارت به کارت،دریافت موجودی و ... را انجام دهید.همچنین می توانید قبض برق،آب و مالیات را پرداخت کنید.
شما همچنین برای انجام امور مالی با استفاده از گوشی اندرویدیتان می توانید از برنامه های 780 ، ویپاد و 724 نیز استفاده کنید.

برخی قابلیت های برنامه آپ :
خرید بلیط اتوبوس،قطار و هواپیما
کارت به کارت
رزرو هتل های ایرانی و خارجی
کمک به مؤسسات خیریه
خرید شارژ و اینترنت
پرداخت خلافی خودرو و قبض خودرو
امکان خرید بیمه
امکان پرداخت قبض آب،برق و گاز  • آپ
  • دانلود آپ
  • دانلود برنامه آپ
  • آسان پرداخت آپ
  • برنامه آپ برای اندروید
  • برنامه آپ
  • دانلود برنامه آپ با لینک مستقیم

آخرین بروزرسانی:1402/4/13
اندروید مورد نیاز:4.1 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی: 3 سال به بالا
شماره نسخه:6.1.1

دانلود برای اندروید-37 مگابایت

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید