دانلود برنامه واتساپ 2.22.19.12 برای اندروید

1401/6/10واتساپ

برنامه واتساپ یکی از بهترین و پرطرفدار ترین پیامرسان های اندرویدی در جهان است.این برنامه در گوگل پلی بیش از 1 میلیارد بار دانلود شده است که نشان می دهد این برنامه چقدر پرطرفدار است.در ایران نیز این برنامه طرفدار زیادی دارد.برنامه واتساپ به دلیل ساده بودن رابط کاربری و خدماتی که اراعه می دهد باعث می شود که تمامیافراد بتوانند از این برنامه استفاده کنند.این نسخه از برنامه واتساپ نسخه 2.22.19.12 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن واتساپ را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه واتساپ با ما همراه باشید.

دانلود برنامه واتساپ

برنامه واتساپ یکی از بهترین پیامرسان های اندرویدی است که بسیار قابلیت های خوبی را به کاربرانش اراعه می دهد. در برنامه واتساپ امکان ارسال پیام متنی،عکس،ویدئو و... وجود دارد.در این برنامه امکان ساخت گروه وجود دارد ولی نمیتوان در این برنامه کانال ساخت.در برنامه واتساپ همانند برنامه اینستاگرام امکان ارسال کردن استوری وجود دارد که این استوری ها پس از 24 ساعت پاک می شوند. این برنامه رابط کاربری ساده و زیبایی دارد که باعث می شود کار کردن با این برنامه برای افراد راحت باشد.


برخی قابلیت های برنامه واتساپ:
ساخت گروهی و چت گروهی
چت با دوستان
امکان گذاشتن استوری
امکان مسدود کردن دیگران

  • واتساپ
  • whatsapp
  • برنامه whatsapp
  • برنامه واتساپ
  • دانلود whatsapp

آخرین بروزرسانی: 1401/4/4
اندروید مورد نیاز: 4.0.3 و بالاتر
رده سنی : 3 سال به بالا
شماره نسخه :2.22.14.14
نیاز به اینترنت دارد


دانلود با لینک مستقیم

اگر از برنامه واتساپ استفاده کرده اید نظرتان را برایمان کامنت کنید تا دیگران نیز از تجربه استفاده شما از برنامه واتساپ بهره مند شوند.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید