دانلود برنامه فست بورس 1.23.0.16 برای اندروید

1401/6/20فست بورس

شما اگر در بازار بورس فعالیت می کنید و یا می خواهید وارد بازار بورس شوید باید از تغییر قیمت های سهام ها و ... به صورت لحظه ای باخبر باشید و شما بهتر است از یک برنامه اندرویدی کامل استفاده کنید تا بتوانید به صورت لحظه تغییرات قیمت ها را مشاهده کنید.شما با اشتفاده از برنامه فست بورس می توانید تغییرات قیمت ها و نواسانات را مشاهده کنید.
این نسخه از برنامه فست بورس نسخه 1.23.0.16 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن فست بورس را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه فست بورس با ما همراه باشید.

دانلود برنامه فست بورس

برنامه فست بورس یکی ازبهترین برنامه های اندرویدی در زمینه بورس است که شما می توانید به تمامی اطلاعات مورد نیاز برای خرید و فروش سهم ها دسترسی داشته باشید.شما در برنامه فست بورس می توانید به تمامی اطلاعات بازار بورس مانند تغییر قیمت ها و ... بدون دریافت کد بورسی دسترسی داشته باشید و از آنها برای خرید فروش سهم ها مختلف استفاده کنید.
شما در برنامه فست بورس می توانید اطلاعات کلی بازار بورس را مشاهده کنید و همچنین می توانید نماد های پر بازدید را نیز مشاهده کنید.
شما همچنین می توانید نظرات دیگران را برای نماد های بورسی مطالعه کنید و خودتان نیز برای نماد ها بورسی نظرتان را منتشر کنید تا دیگران نیز از نظرات شما استفاده کنند.
برنامه فست بورس در زمینه بورس به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد زیرا که بسیار قابلیت های کاربردی در این زمینه به کاربرانش ارائه می دهد.
شما همچنین اگر به برنامه های در حوزه بازار بورس علاقه مند هستید ما دانلود و نصب برنامه ایزی تریدر را به شما پیشنهاد می کنیم. و همچنین اگر به حوزه ارز دیجیتال نیز علاقه مندید ما دانلود و نصب برنامه های ارزدیجیتال ، اکسکوینو و بیت 24 را به شما پینهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه فست بورس:
امکان مشاهده اطلاعات کلی بازار بورس
امکان ارسال نظر برای نماد ها
امکان مشاهده نظرات دیگران برای نماد های مختلف
امکان مشاهده قیمت سهم های مختلفآخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 1.23.0.16

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه فست بورس استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید