دانلود برنامه ارزدیجیتال 2.2.5 برای اندروید

1402/4/28ارزدیجیتال

اگر شما می خواهید به بازار ارز های دیجیتال ورود کنید باید تمامی اخبار آن و قیمت های ارز های دیجیتال را دنبال کنید تا بدانید باید چه کاری را انجام دهید.سایت ها و برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارد ولی برنامه ارزدیجیتال برنامه بسیار خوبی در این زمینه است.
این نسخه از برنامه ارزدیجیتال نسخه 2.2.5 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن ارزدیجیتال را از دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه ارزدیجیتال با ما همراه باشید.

دانلود برنامه ارزدیجیتال

برنامه ارزدیجیتال یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه اطلاع از قیمت ها و اخبار ارزدیجیتال است.شما با استفاده از برنامه ارزدیجیتال می توانید تقریبا قیمت تمامی ارز های دیجیتال را به صورت کاملا به روز مشاهده کنید.همچنین شما با استفاده از برنامه ارزدیجیتال می توانید تمامی اخبار در رابطه با ارز های دیجیتال را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.یکی از بهترین قابلیت هایی که برنامه ارزدیجیتال اراعه می دهد بخش اطلاعات ارز های دیجیتال است که شما در این بخش می توانید روند رشد و نزول آنها را مشاهده کنید ، همچنین شما در این بخش می توانید اطلاعات کلی ارز های دیجیتال مثل حجم معاملات روزانه ، ارزش کل بازار و ... را مشاهده کنید.برنامه ارزدیجیتال بخشی برای تبدیل ارز های دیجیتا دارد ، یعنی شما مقدار ارز مورد نظر را وارد می کنید و در بخش یعدی مقدار ارز بعدی را وارد می کنید و برنامه ارز دیجیتال مقدار ارز اولی را به ارز دومی تبدیل می کند.
اگر شما به دنبال یک صرافی خوب برای خرید ارز های دیجیتال هستید ما برنامه بیت پین را به شما پیشنهاد می کنیم و اگر به دنبال یک کیف پول خوب برای ذخیره ارز های دیجیتا خود هستید ما دانلود برنامه تراست ولت را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه :
امکان مشاهده قیمت تمامی ارز های دیجیتال
امکان مشاهده اخبار ارزدیجیتال
امکان مشاهده اطلاعات ارز های دیجیتال
امکان مشاده نمودار رشد ارز های دیجیتال  • برنامه ارزدیجیتال
  • ارزدیجیتال
  • دانلود ارزدیجیتال
  • نصب برنامه آخرین خبر
  • اپلیکیشن ارزدیجیتال
  • نصب ارزدیجیتال برای اندروید
  • نصب ارزدیجیتال برای اندروید با لینک مستقیم
  • دانلود اپلیکیشن ارزدیجیتال

آخرین بروزرسانی: 1402/4/3
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه:2.2.5

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه ارزدیجیتال استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید