دانلود برنامه فام 1.2.3 برای اندروید

1401/12/5فام

رفتن به بیرون انجام امور مالی به وسیله دستگاه های خودپرداز ممکن است برای افراد خسته کننده باشه ، به همین دلیل برنامه های اندرویدی مختلفی ساخته شده است تا شما با استفاده از گوشی اندرویدی تان امور مالی مختلف مانند کارت به کارت ، خرید بسته اینترنت ، خرید شارژ و ... را انجام دهید.برنامه فام یکی از برنامه های خوب در این زمینه است که قابلیت های بسیاری را اراعه می دهد.همچنین مشترکین موسسه اعتباری ملل نیز می توانند با استفاده از برنامه فام رمز دوم یکبارمصرف دریافت نمایند.
در کل شما با استفاده برنامه فام در وقت خود بسیار صرفه جویی می کنید ، زیرا دیگر نیازی نیست برای انجام امور مالی مانند کارتبه کارت از خانه خود بیرون بروید.این نسخه از برنامه فام نسخه 1.2.3 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن فام را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه فام با ما همراه باشید.

دانلود برنامه فام

برنامه فام یک برنامه اندرویدی برای دریافت رمز دوم پویای موسسه اعتباری ملل است.شما می توانید با استفاده از این برنامه رمز های یکبار مصرف موسسه اعتباری ملل را دریافت کنید و با آن پرداخت های اینترنتی خود را انجام دهید.این برنامه رابط کاربری ساده و زیبایی دارد تا کاربران به آسانی از برنامه استفاده کنند.شما همچنین می توانید از این برنامه برای امور بانکی مانند انتقال وجه،خرید بسته اینترنت،خرید شارژ،خدمات بیمه و ... نیز استفاده کنید.شما همچنین می توانید برای انجام امور مالی از برنامه های آپ ، ویپاد و 780 نیز استفاده کنید.

برخی قابلیت های برنامه فام :
دریافت رمز دوم پویا
کارت و کارت و خدمات بانکی دیگر
خرید شارژ و بسته اینترنت  • فام
  • fam
  • برنامه fam
  • برنامه فام
  • دانلود fam
  • اپلیکیشن فام

آخرین بروزرسانی:1401/11/27
اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی
شماره نسخه: 1.2.3

دانلود با لینک مستقیم- 22 مگابایت


اگر شما نیز از برنامه فام استفاده کرده اید خوشحال می شویم تا نظرتان را با ما به اشتراک بگزارید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید