دانلود برنامه ایرانسل من 5.34.0 برای اندروید

1403/5/27ایرانسل من

ایرانسل یک اپراتور معروف ایرانی است که بسیاری از مردم از خدمات آن استفاده می کنند.شما می توانید از سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور استفاده کنید.ایرانسل برای ارائه خدمات بهتر برنامه ای با نام ایرانسل من ساخته است که تمامی مشترکین ایرانسل چه اعتباری و چه دائمی می توانند از خدمات این برنامه استفاده کنند.برنامه ایرانسل من قابلیت های بسیار زیادی دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
این نسخه از برنامه ایرانسل من نسخه 5.34.0 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن مای ایرانسل را از دیجی بارلی دانلود نماید.در ادامه با معرفی برنامه ایرانسل من با ما همراه باشید.

دانلود برنامه ایرانسل من

نحوه استفاده از برنامه ایرانسل من بسیار آسان است شما تنها کاری که باید انجام بدهید این است که شماره تلفن خود را وارد کنید تا یک رمز یکبار مصرف دریافت کنید سپس با وارد کردن آن رمز یک بار مصرف به برنامه ایرانسل من دسترسی پیدا می کنید و می توانید از قابلیت های این برنامه استفاده کنید.
شما می توانید با دانلود و نصب برنامه ایرانسل من شارژ و بسته اینترنت بخرید و همچنین می توانید پیشنهادات ویژه بسته اینترنت مخصوص خودتان را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.همچنین شما با دانلود ایرانسل من می توانید باقیمانده شارژ ، بسته اینترنت و... را مشاهده کنید و با این کار می توانید بهتر آنها را مدیریت کنید.شما می توانید با استفاده از برنامه مای ایرانسل تاریخچه خرید شارژ، بسته اینترنت و... را مشاهده کنید.اپلیکیشن ایرانسل من قابلیت های بسیار زیادی نیز دارد که شما می توانید با دانلود و نصب این برنامه به تمامی آنها دسترسی داشته باشید.شما اگر از مشترکین همراه اول هستید می توانید با دانلود برنامه همراه من که برنامه ای همانند برنامه ایرانسل من است و خدماتی مشابه را ارائه می دهد از آن استفاده کنید.


برخی قابلیت های برنامه ایرانسل من:
خرید بسته اینترنت
خرید شارژ
مشاهده پیشنهادات ویژه
استفاده آسان
رابط کاربری ساد و زیبا  • ایرانسل من
  • myirancell
  • برنامه myirancell

آخرین بروزرسانی: 1403/5/20
اندروید مورد نیاز: 2.1 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی :
شماره نسخه: 5.34.0

دانلود با لینک مستقیم-40.8 مگابایت


اگر از برنامه ایرانسل من استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید