دانلود برنامه سفرمارکت 2.0.2 برای اندروید

1402/4/28سفرمارکت

دیگر برای خرید بلیط نیازی نیست که از خانه خود به بیرون بروید و همه جا را بررسی کنید و به قیمت گران بخرید.شما می توانید با استفاده از گوشی اندرویدی خود و به صورت آنلاین با استفاده از برنامه سفرمارکت تمامی بلیط ها و تور ها را بررسی کنید و بهترین آنها را خریداری کنید. با استفاده از برنامه سفرمارکت تمامی سایت های گردشگری را یکجا در یک برنامه دارید!برنامه سفرمارکت شما را از دانلود برنامه های سفر بی نیاز می کند.شما اگر می خواهید بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس بخرید می توانید از این برنامه استفاده کنید.
این نسخه از برنامهسفرمارکت نسخه 2.0.2 آن است که شما می توانید این نسخه اپلیکیشن سفرمارکت را از دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه سفرمارکت با ما همراه باشید.

دانلود برنامه سفرمارکت

برنامه سفرمارکت یکی از بهترین برنامه های سفر است که قابلیت های بسیار زیادی دارد و شما می توانید تمامی کارهایی که با چندین برنامه سفر انجام میدادید را با یک برنامه انجام دهید.شما با استفاده از برنامه سفرمارکت می توانید قبل از خرید ، سایت های گردشگری را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین آنها را بخرید.در برنامه سفرمارکت می توانید بلیط اتوبوس،قطار و هواپیما بخرید و همچنین می توانید تور مسافرت و هتل نیز بخرید.
اپلیکیشن سفرمارکت در کنار قابلیت های بسیار خوبی که دارد تخفیفات متنوعی نیز برای خدماتش می گزارد که شما این قیمت ها را فقط در این اپلیکیشن می توانید پیدا کنید.یکی از بهترین قابلیت هایی که برنامه سفرمارکت دارد این است که اگر شما نمیدانید کی و به کجا سفر کنید می توانید با استفاده از بخش گلچین سفر این برنامه بهترین جاها را برای سفر انتخاب کنید.اگر به مسافرت علاقه دارید به دنبال برنامه ای مانند سفرمارکت هستید ما دانلود و استفاده از برنامه های هومسا ، علی بابا و آپ را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه سفرمارکت:
خرید بلیط هواپیما،قطار و اتوبوس
خرید تور مسافرت
رزرو هتل
تخفیفات متنوع
امکان بررسی سایت های گردشگری و خرید بهترین مورد  • سفرمارکت
  • safarmarket
  • برنامه safarmarket
  • برنامه سفرمارکت
  • دانلود safarmarket
  • دانلود سفرمارکت

آخرین بروزرسانی: 1401/12/12
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 2.0.2

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه سفرمارکت استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید