دانلود برنامه کی کجاس 1.8.4 برای اندروید

1401/7/24کی کجاس

آیا تا به حال شده است که به شهر تهران برای مسافرت بروید و ندانید که جاهای دیدنی و فروشگاه ها و ... آن شهر کجا هستند ؟ و آیا تا به حال شده است که در شهر تهران زندگی کنید و به دنبال یک جای دیدنی یا یک فروشگاه باشید؟ شما برای اینکه در شهر تهران، بدانید جاهای گردشگری و فروشگاه ها و ... آن شهر کجاست باید از یک برنامه اندرویدی کامل استفاده کنید که بسیاری از این قابلیت ها را به شما اراعه دهد.برنامه کی کجاس یکی از برنامه های خوب در این زمینه است که قابلیت های خوب و کاربردی را به کاربرانش اراعه می دهد.
این نسخه از برنامه کی کجاس نسخه 1.8.4 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن کی کجاس را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی کامل برنامه کی کجاس با ما همراه باشید.

دانلود برنامه کی کجاس

برنامه کی کجاس یکی از بهترین برنامه های اندروید در زمینه گردشگری است که شما می توانید در شهر تهران ، با استفاده از این برنامه اماکن گردشگری ، فروشگاه های مختلف ، پارکینگ های عمومی و ... شهر تهران را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید.برنامه در برنامه کی کجاس می توانید اطلاعات کامل و دقیقی از مکان های مختلف کسب کنید.همچنین شما می توانید نظرات دیگران را درباره مکان مورد نظر مشاهده کنید و خود نیز برای آن مکان نظر اضافه کنید ، همچنین مکان های گردشگری و ... که در این برنامه وجود دارند دارای عکس های مختلف هستند که شما می توانید آنها را نیز مشاهده کنید.در برنامه کی کجاس قابلیت جست و جو کردن نیز وجود دارد و شما می توانید نام مکان مورد نظر خود را جست و جو کنید تا نتایج را مشاهده کنید.
شما به جز مکان ها گردشگری می توانید کسب و کار های مختلف را نیز مشاهده کنید و همچنین می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان در این برنامه اضافه کنید.
اگر شما به برنامه های گردشگری علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های هومسا و سفرمارکت و اگر به برنامه های نقشه علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های نشان و بلد را به شما پیشنهاد می کنیم.

برخی قابلیت های برنامه کی کجاس:
امکان جست و جوی اماکن مختلف
امکان مشاهده مکان های گردشگری
امکان مشاهده کسب و کار های مختلف
امکان اضافه کردن کسب و کارتان به صورت رایگان  • کی کجاس
  • kikojas
  • برنامه kikojas
  • برنامه کی کجاس
  • دانلود kikojas
  • دانلود کی کجاس
  • نصب کی کجاس
  • نصب kikojas
  • اپلیکیشن kikojas

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 1.8.4

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه کی کجاس استفاده کرده اید نظرتان را برایمان کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید