دانلود برنامه همگردی 3.9.0 برای اندروید

1401/6/27همگردی

آیا تا به حال شده است که بخواهید به جایی سفر کنید ولی ندانید جاذبه های گردشگری آن شهر چه چیز هایی هستند ؟ و یا بخواهید به جایی مسافرت کنید ولی ندانید کدام شهر ها برای مسافرت بهتر هستند؟ شما نیازمند یک برنامه کامل و جامع اندرویدی هستید که بتوانید تمامی شهر های کشور های مختلف را جاذبه های گردشگری و ... آنها را تماشا کنید و به آن شهر سفر کنید.برنامه همگردی می تواند یک انتخاب بسیار خوب باشد.برنامه همگردی قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.
این نسخه از برنامه همگردی نسخه 3.9.0 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن همگردی را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه همگردی با ما همراه باشید.

دانلود برنامه همگردی

برنامه همگردی یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه گردشگری و سفر است که این برنامه بسیار به شما در زمینه سفر کمک خواهد کرد تا بهترین کشور و شهر را برای مسافرت انتخاب کنید.
شما با استفاده از برنامه همگردی می توانید بهترین شهر ها را برای مسافرت انتخاب کنید و مکان های تفریحی آن شهر را نیز مشاهده کنید.شما به اضافه مکان های تفریحی هر شهر می توانید رستوران ها و جاذبه های گردشگری آن شهر را نیز مشاهده کنید.
شما می توانید نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا اطلاعات آن شهر مانند جاذبه های گردشگری و ... را مشاهده کنید تا بهترین سفر را داشته باشید.
برنامه همگردی یک شبکه اجتماعی بزرگ در زمینه گردشگری و سفر است که شما می توانید دربراره شهر ها کامنت بنویسید و عکس های آن شهر را منتشر کنید تا دیگران از آنها استفاده کنند و همچنین شما می توانید عکس و کامنت های دیگران را درباره شهر های مختلف را بخوانید و بهترین سفر را داشته باشید.
شما همچنین برای رزرو هتل در شهر ها ایران و خارج می توانید از برنامه های هومسا ، آپ و علی بابا استفاده کنید.


برخی قابلیت های برنامه همگردی:
امکان جست و جوی شهر و کشور مد نظر
امکان مشاهده اماکن گردشگری و رستوران ها و ... شهر ها و کشور های مختلف
امکان نظردهی و خواندن نظرات دیگران درباره شهر های مختلف
امکان ارسال عکس درباره شهر های مختلف و شماهده عکس های ارسال شده دیگرانآخرین بروزرسانی: 1398/3/27
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 3.9.0

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه همگردی استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید