دانلود برنامه زرین پلاس 3.4.0 برای اندروید

1401/6/7



زرین پلاس

فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند که نیاز های شما را برطرف می کنند ، مثلا می توانید خرید های سوپرمارکتی انجام دهید و یا غذا سفارش بدهید ، پوشاک خریداری کنید ، بلیط مسافرت بخرید و ... اما در برنامه هایی که این خدمات را اراعه می دهند تخفیف های زیادی اراعه نمی کنند و همین باعث می شود تا شما از خرید تان منصرف شوید ولی شما با استفاده از برنامه زرین پلاس هر خریدی که انجام دهید 40% مبلغ خریدتان به کیف پولتان باز می گردد.البته امکان خرید کردن تنها قابلیت اپلیکیشن زرین پلاس نیست و شما می توانید به انجام امور پرداختی نیز در این برنامه بپردازید.
این نسخه از برنامه زرین پلاس نسخه 3.4.0 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن زرین پلاس را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

دانلود برنامه زرین پلاس

برنامه زرین پلاس یکی از بهترین برنامه های اندرویدی برای خرید کردن از فروشگاه ها است که علاوه بر این شما می توانید امور پرداختی نیز انجام بدهید.در برنامه زرین پلاس هر خریدی که انجام بدهید 40% آن به کیف پول شما بر می گردد و برای شما پس انداز می شود.شما با استفاده از برنامه زرین پلاس می توانید شارژ و بسته اینترنت خریداری کنید و همچنین می توانید قبوض مختلف را پرداخت کنید.شما همچنین می توانید با استفاده از این برنامه خلافی خودرو و عوارض آن را پرداخت کنید.
در بخش خرید محصولات این برنامه شما می توانید جست و جو کنید و در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را انتخاب کنید و آن را خریداری کنید.در برنامه زرین پلاس انواع فروشگاه ها در دسته بندی های مختلف مانند نانوایی ، پوشاک ، قنادی ، سوپرمارکت و ... وجود دارند که شما را از دانلود برنامه های دیگر بی نیاز می کند و می توانید و هرچه که می خواهید را با استفاده از همین برنامه خریداری کنید.
شما اگر به خرید اینترنتی علاقه دارید ما به شما دانلود برنامه های اکالا ، شاپینو و ایمالز را پیشنهاد می کنیم و اگر به انجام امور مالی با استفاده از گوشی اندرویدی خود علاقه دارید ما دانلود برنامه های دیجی پی ، ایوا و اوانو را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه زرین پلاس:
امکان خرید از فروشگاه ها
امکان خرید شارژ و اینترنت
امکان پرداخت قبوض
امکان پرداخت خلافی خودرو و عوارض
دارای دسته بندی های متنوع
امکان جست و جو بین فروشگاه ها
انتقال 40 % درصد از مبلغ خریدتان به کیف پولتان



  • زرین پلاس
  • zarinplus
  • برنامه zarinplus
  • برنامه زرین پلاس
  • دانلود zarinplus

آخرین بروزرسانی: 1401/5/9
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 3.4.0

دانلود با لینک مستقیم-10 مگابایت


اگر از برنامه زرین پلاس استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.





نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید