دانلود برنامه اکالا 4.2.6 برای اندروید

1401/6/1اکالا

با پیشرفت تکنولوژی دیگر همه چیز به سوی آنلاین شدن می روند ودیگر نیاز برای انجام برخی کار ها از خانه خود بیرون بروید و دردسر های بیرون را تحمل کنید ، شما می توانید با استفاده از گوشی خود و به صورت آنلاین تمامی آن کارها را انجام دهید.خرید اینترنتی نیز از کار هایی است که چندین سال است که وجود دارد و افراد زیادی خرید هایشان را به صورت اینترنتی انجام می دهند.برنامه های زیادی برای خرید های اینترنتی وجود دارند که برنامه دیجیکالا جت یکی از آن برنامه ها است که شما با استفاده از این برنامه می توانید همانند برنامه اکالا کالا های سوپرمارکتی را مشاهده کنید و بخرید.برنامه اکالا قابلیت های بسیار خوبی دارد که در ادامه آنها را می گوییم.برنامه اکالا برای فروشگاه افق کوروش است و شما تمامی محصولاتی که از برنامه اکالا خردیداری می کنید از اجناس فروشگاه های افق کوروش است.
این نسخه از برنامه اکالا نسخه 6.4.2 آن است که شما می توانید این اپلیکیشن را از دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با معرفی کامل برنامه اکالا با ما همراه باشید.

دانلود برنامه اکالا

برنامه اکالا یکی از بهترین برنامه های اندرویدی است که شما می توانید با استفاده از آن خرید های سوپر مارکتی را انجام دهید.برنامه اکالا یک فروشگاه بزرگ است که شما می توانید تمامی اقلام سوپرماکتی را از این اپلیکیشن بخرید.برنامه اکالا به جز اقلام سوپر مارکتی ، میوه و سبزیجات ،خواربار ،پوشاک ،لوازم التحریر و ... را به فروش می رساند.یکی از مزیت هایی که خرید از برنامه اکالا دارد این است که شما محصولات را با تخفیف خریداری می کنید یعنی شما در هر خریدی که انجام می دهید به میزان خریدتان برنامه اکالا به شما تخفیف می دهد.
یک از بهترین قابلیت هایی که برنامه اکالا در کنار فروش اجناس دارد ، امکان خرید شارژ خرید بسته اینترنت و پرداخت قبوض است که باعث می شود از برنامه های دیگر بی نیاز شوید.
استفاده از اپلیکیشن اکالا نیز بسیار آسان است ، شما تنها کاری که باید انجام بدهید این است که برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس شماره خود را وارد کنید و با استفاده از شما خود وارد برنامه شوید ، سپس شهر خود را انتخاب کنید و بعد باید آدرس خود را وارد کنید تا برنامه اکالا نزدیک ترین فروشگاه را به شما نمایش دهد و بعد می توانید محصول موردنظر را خریداری کنید. برنامه های دیگری نیز برای خرید های اینترنتی مانند اسنپ فود که با استفاده از این برنامه می توانید به صورت اینترنتی غذا سفارش بدهید.


برخی قابلیت های برنامه اکالا:
خرید اجناس سوپرمارکتی ، میوه و سبزیجات ، پوشاک و... به صورت اینترنتی
پشتیبانی آنلاین
خرید شارژ و بسته اینترنت
امکان پرداخت قبوض  • اکالا
  • okala
  • برنامه okala
  • برنامه اکالا
  • دانلود okala
  • دانلود اکالا
  • نصب اکالا
  • نصب okala
  • اپلیکیشن okala
  • اپلیکیشن اکالا

آخرین بروزرسانی: 1401/5/25
اندروید مورد نیاز: 5 وبالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 4.2.6

دانلود با لینک مستقیم-10 مگابایت


اگر از برنامه اکالا استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید