دانلود برنامه آچاره 4.2.1 برای اندروید

1402/1/8آچاره

آیا تاکنون پیش آمده است که برای پیدا کردن افراد متخصص در زمینه نقاشی ساختمان ، نظافت و ... زمان بسیار زیادی را صرف کنید.در گذشته برای پیدا کردن همچین افرادی کار زمان بری بود زیرا که باید روزنامه های بسیار زیادی را بررسی می کردید تا بهترین مورد را پیدا کنید ، ولی الان با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید با استفاده از گوشی اندرویدی خود و با استفاده از برنامه آچاره به آسانی افراد متخصص را در زمینه خدمات منزل پیدا کنید.
این نسخه از برنامه آچاره نسخه 4.2.1 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن آچاره را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه آچاره با ما همراه باشید.

دانلود برنامه آچاره

برنامه آچاره یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه خدمات منزل است که قابلیت های بسیار زیادی دارد.شما با استفاده از برنامه آچاره می توانید زمینه های مختلف مانند نظافت ، بنایی، زیبایی ، تعمیرات منزل ، تعمیرات خودرو ، پرستاری و... ثبت سفارش کنید و پس از آن متخصصان مورد نظر را بر اساس رزومه آنها انتخاب کنید.با استفاده از اپلیکیشن آچاره هر کاری که می خواهید را می توانید از بین دسته بندی ها انتخاب کنید و سفارش خودتان را ثبت کنید پس از آن متخصص انتخاب شده در زمان و مکان تعیین شده حاضر می شود و کار شما را انجام می دهد.برنامه آچاره در 27 شهر ایران فعالیت می کند و بیش از 250 سرویس خدماتی را داراست و که شما می توانید تمام نیاز های خدماتی خود را با این برنامه برطرف کنید.دسته بندی های برنامه آچاره بسیار زیاد هستند و شما می توانید با انتخاب هر کدام از آنها که می خواهید سریعا مشکل خود را رفع کنید.


برخی قابلیت های برنامه آچاره:
دارای دسته بندی های متنوع مانند نظافت ، تعمیرات ماشین و منزل ، قالیشویی ، بنیایی و ...
امکان انتخاب متخصصان بر اساس رزومه آنها
فعالیت در 27 شهر ایران
دارای بیش از 250 دسته بندی مختلف  • آچاره
  • Achareh
  • برنامه Achareh
  • دانلود Achareh
  • دانلود آچاره برای اندروید
  • نصب برنامه آچاره

آخرین بروزرسانی: 1401/4/25
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه:4.2.1

دانلود با لینک مستقیم-5 مگابایت


اگر از برنامه آچاره استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید