دانلود برنامه فودیسم 1.4 برای اندروید

1402/1/9فودیسم

آیا تا به حال شده است که در مسافرت باشید و یا در خانه خود باشید و بخواهید از رستوران های شهرتان غذا سفارش دهید ولی ندانید غذا های کدام رستوران از دیگری بهتر است ؟ با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از گوشی های اندرویدی دیگر بیشتر کار های روزمره را می توان با استفاده از گوشی های اندرویدی خود با آسانی انجام داد.شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه فودیسم بهترین رستوران ها ، کافه ها ، شیرینی فروشی ها ، آبمیوه و بستی فروشی های شهرتان را پیدا کنید و بهترین غذا ها را از آنها بخرید.
این نسخه از برنامه فودیسم نسخه 1.4 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن فودیسم را از دیحی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

دانلود برنامه فودیسم

برنامه فودیسم یکی از بهرتین برنامه های اندرویدی در زمینه سفارش غذا است که بسیاری از کابران از نصب و استفاده از این برنامه راضی بودند. برنامه فودیسم به دلیل فعالیت در بیشتر شهر های ایران شما می توانید در هر شهر ایران که باشید با استفاده از برنامه فودیسم می توانید غذای دلخواهتان را از بین رستوران ها و کافه ها و ... آن شهر خریداری کنید.شما با استفاده از برنامه فودیسم می توانید از بین دسته بندی ها غذای مورد علاقه خود را از بین رستوران ها و کافه های شهرتان پیدا کنید و از آنها خرید کنید.شما با استفاده از برنامه فودیسم نمی توانید به صورت آنلاین خرید کنید و باید به صورت حضوری از آن رستوران خرید کنید ولی می توانید با استفاده از تماس تلفی سفارش دهید تا برایتان سفارشتان را بیاورند.همچنین برنامه فودیسم در شهر های بسیار زیادی مثل تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، قم و ... فعالیت می کند و شما می توانید به هر شهری که می خواهید مسافرت کنید و از قابلیت های برنامه فودیسم استفاده کنید.
شما همچنین اگر به سفارش غذا به صورت آنلاین علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های دیجیکالا جت ، سنپ فود و اکالا را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه فودیسم:
فعالیت در بسیاری از شهر های ایران
امکان سفارش غذا از رستوران ها و کافه ها و ...
امکان جیت و جو بین دسته بندی ها  • فودیسم
  • foodism
  • برنامه foodism
  • برنامه فودیسم
  • دانلود foodism
  • دانلود فودیسم
  • دانلود foodism برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1401/9/10
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 1.4

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه فودیسم استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید