دانلود برنامه شابش 5.0.14 برای اندروید

1401/6/3شابش

در چند سال اخیر با پیشرفت هایی که در تکنولوژی صورت گرفته است دیگر تمامی کار ها را می توان با گوشی اندرویدی خود انجام دهیم ، کارهای مثل خرید از فروشگاه های اینترنتی ، انجام امو مالی ، خواندن ایبوک و... اما امکانی که الان به وجود آمده است این است که شما می توانید برای پیدا کردن خانه و خرید آن از گوشی اندرویدی خود استفاده کنید و یا برای فروش یا اجاره ملک خود آگهی بگزارید.یکی از بهترین اپلیکیشن ها در زمینه درج اگهی املاک برنامه شابش است که یکی از بهترین ها در این حوزه است.
این نسخه از برنامه شابش نسخه 5.0.14 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن شابش را از دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه شابش با ما همراه باشید.

دانلود برنامه شابش

برنامه شابش یکی از بهترین برنامه های اندرویدی برای درج آگهی در حوزه املاک است و قابلیت های بسیار زیادی دارد.امکان استفاده از این برنامه نیز بسیار آسان است و شما به آسانی می توانید آگهی برای فروش و یا اجاره ملک خود منتشر کنید و یا اگر خریدار هستید از بین نتایج موردی را که می پسندید را انتخاب کنید.شما در این اپلیکیشن می توانید آگهی های ملک های متنوعی مانند ویلا ، آپارتمان ، مغازه ، خانه و... را منتشر کنید و به سرعت به فروش برسانید.برنامه های دیگری نیز برای درج آگهی برای املاک و سایر کالا ها مانند دیوار ، شیپور ، پیندو و حراجستون که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.


برخی قابلیت های برنامه شابش:
امکان ثبت آگهی ویلا،آپارتمان ، مغازه و..
امکان مشاهده مشخصات و عکس ملک ها
امکان رهن ، اجاره ، و فروش املاک  • شابش
  • shabesh
  • برنامه shabesh
  • برنامه شابش
  • دانلود shabesh

آخرین بروزرسانی: 1401/3/21
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 5.0.14

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه شابش استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید