دانلود شیپور 6.8.1 برای اندروید

1402/1/3شیپور

آیا برایتان پیش آمده است که بخواهید وسیله ای که دارید را بفروشید ولی ندانید که باید کجا آن را به فروش برسانید؟ و یا بخئاهید کالای دسته دومی را بخرید ولی ندانید از کجا بهتر است آن را خریداری کنید؟ و یا بخواهید خانه یا مغازه ای را بخرید و ندانید که باید از کجا آن را خریداری کنید؟.شما برای رهایی از این مشکل ها باید از برنامه ای اندرویدی که بتوانید در آن آگهی برای فروش کالاهایتان منتشر کنید و یا آگهی های افراد دیگر را مشاهده کنید و آنها را خریداری کنید.برنامه های بسیار زیادی اندرویدی ایرانی در این زمنیه وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند.یکی از بهترین برنامه ها و یکی از قدیمی ترین برنامه های اندرویدی در این زمینه برنامه شیپور است که شما می توانید در همه دسته بندی های ممکن و تمامی کالا ها آگها منتشر کنید و یا کالای مورد نظر خود را به صورت مستقیم از فروشنده خریداری نمایید.
این نسخه از برنامه شیپور نسخه 6.8.1 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن شیپور را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه شیپور با ما همراه باشید.

دانلود شیپور

برنامه شیپور یکی بهترین و معروف ترین برنامه در زمینه فروش کالا های نو و دست دوم است که می توانید در آن به صورت رایگان آگهی منتشر کنید و کالای خودتان را به فروش برسانید و یا کالاهای دیگران را بخرید.
در این برنامه شما کالا های زیادی را در دسته های املاک،کالای دیجیتال،وسایل خانه و ...می توانید ببیند.در این برنامه به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی می توانید آگهی کالاهایتان را منتشر کنید و یا کالا های دیگران را بخرید.در برنامه شیپور شما می توانید با فروشنده و یا خریدار درون برنامه چت کنید و یا تماس بگیرید. شما می توانید از برنامه دیوار ، پیندو و حراجستون نیز برای فروش و یا خرید کالا استفاده کنید.

برخی قابلیت های برنامه شیپور:
فیلتر کردن آگهی ها
امکان چت در آکهی
مشاهده تمامی آگهی های ایران به صورت یکجا
امکان ثبت فروشگاه  • شیپور
  • sheypoor
  • برنامه sheypoor
  • برنامه شیپور
  • دانلود sheypoor
  • نصب شیپور
  • نصب sheypoor

آخرین بروزرسانی:1401/5/5
اندروید مورد نیاز:4.1 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی:3 سال به بالا
شماره نسخه:6.8.1

دانلود برای اندروید

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید