دانلود برنامه تپسی 4.13.2 برای اندروید

1401/6/4تپسی

تاکسی گرفتن در شهر و بیرون از خانه مشکلات زیادی دارد مثل نامشخص بودن کرایه ها و... ولی شما با استفاده از تاکسی های اینترنتی مثل تپسی دیگر این مشکلات را ندارید زیرا این برنامه پشتیبانی بسیار خوبی دارد و همچنین سرویس دهی این برنامه نیز بسیار خوب است. شاید شما در چند سال پیش نمی توانستید با گوشی خود تاکسی اینترنتی بگیرید ولی الان شما می توانید به صورتهآنلاین و تاکسی اینترنتی بگیرید.برنامه های زیادی برای گرفتن تاکسی اینترنتی وجو دارند.برنامه تپسی یکی از بهترین برنامه های اندرویدی تاکسی اینترنتی است که بسیاری از مردم از این برنامه استفاده می کنند.شما می توانید با استفاده از برنامه تپسی و گوشی اندرویدی خود تاکسی اینترنتی بگیرید.
این نسخه از برنامه تپسی نسخه 4.13.2 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن تپسی را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه تپسی با ما همراه باشید.

دانلود برنامه تپسی

در برنامه تپسی شما می توانید برای جا به جایی خود ماشین بگرید و یا از قابلیت پیک این برنامه استفاده کنید.در برنامه تپسی شما می توانید کرایه تاکسی را به صورت آنلاین پرداخت کنید تا دیگر شما به صورت وجه نقدی پرداخت نکنید.شما همچنین پس از اتمام سفر می توانید به راننده نظر بدهید و یا اگر مشکلی داشتید با بخش پشتیبانی تپسی تماس بگیرید تا آنها پیگیری کنند.یکی از بهترین قابلیت های اپلیکیشن تپسی امکان مشاهده لحظه ای مسیر سفر است که اگر شما وسیله ای را با پیک به جایی فرستاده باشید این قابلیت بسیار به شما کمک خواهد کرد.شما همچنین می توانید برای استفاده از خدمات تاکسی اینترنتی از برنامه اسنپ نیز استفاده کنید.


برخی قابلیت های برنامه تپسی:
درخواست تاکسی اینترنتی
درخواست پیک
پرداخت کرایه به صورت آنلاین
پشتیبانی
مشاهده اطلاعات راننده
امکان امتیاز دادن به راننده
امکان مشاهده کرایه قبل درخواست تاکسی  • تپسی
  • tapsi
  • برنامه tapsi
  • برنامه تپسی
  • دانلود tapsi
  • دانلود تپسی

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت
رده سنی
شماره نسخه:

دانلود با لینک مستقیم-33 مگابایت


اگر از برنامه تپسی استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید