دانلود برنامه دال 2.12.1 برای اندروید

1401/6/13دال

آیا تا به حال شده است که در خیابان باشید و ندانید که از کدام مسیر باید بروید؟ و یا بخواهید بدانید که نزدیک ترین مکان های عمومی مثل رستوران ، هتل و ... کجا هستند تا بتوانید به آن مکان ها بروید؟ شما باید برای حل این مشکلات از یک برنامه نقشه و مسیریاب اندرویدی استفاده کنید که قابلیت های بسیار زیادی داشته باشد و تمام مسیر ها و مکان های عمومی شهر های مختلف را بشناسد و شما را به مقصدتان برساند.برنامه دال می تواند یک انتخاب بسیار خوب در این زمینه باشد.
این نسخه از برنامه دال نسخه 2.12.1 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن دال را از دیجی بارلی و با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی کامل برنامه دال با ما همراه باشید.

دانلود برنامه دال

برنامه دال یکی از بهترین برنامه های اندرویدی نقشه و مسیریاب است که به شما در مسیریابی در شهر بسیار کمک خواهد کرد.نقشه ایران و شهر های ایران در برنامه دال جزئیات بسیار خوبی دارند و شما با این نقشه راحت تر می توانید مقصد خود را انتخاب کنید.شما همچنین برای پیدا کردن سریع تر مقصد مورد نظرتان می توانید نام مقصدتان را در این برنامه جست و جو کنید و برنامه برای شما در نقشه مقصد مورد نظر را نمایش می دهد.همچنین می توانید نام مکان های عمومی را نیز جست و جو کنید تا برای شما نمایش دهد.
یکی از بهرتین قابلیت هایی که برنامه دال دارد بخش راهنمای صوتی نیز دارد که در طول مسیریابی بسیار به شما کمک خواهد کرد تا شما راحت تر به مقصدتان برسید.
برنامه دال در طول مسیر به شما وجود پلیس ،تصادف ها و دوربین های کنترل سرعت را هشدار می دهد تا برایتان مشکلی پیش نیاید.همچنین برنامه دال به شما هشدار عبور از سرعت غیر مجاز را نیز می دهد.برنامه دال قابلیت های بسیار زیادی را نیز به کاربرانش ارائه می دهد که با دانلود این برنامه می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.
اگر شما به برنامه های نقشه و مسیریاب اندرویدی علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های بلد و نشان را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه :
هشدار وجود پلیس ، دوربین های کنترل سرعت و ... در طول مسیر
دارای نقشه ایران با جزئیات بالا
امکان جست و جوی مقصد مورد نظر
دارای راهنمای صوتی
امکان فهمیدن زمان مورد نیاز برای رسیدن به مقصد  • دال
  • daal
  • برنامه daal
  • برنامه دال
  • دانلود daal
  • دانلود دال
  • دانلود دال برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1398/11/3
اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 2.12.1

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه دال استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید