دانلود برنامه گوگل مپ 11.70.0301 برای اندروید

1402/1/9گوگل مپ

آیا تا به حال شده است که در شهر بخواهید به جایی بروید ولی ندانید که از کدام مسیر باید بروید؟ و یا به شهری برای مسافرت رفته باشید و آن شهر را نشناخته باشید و ندانید که هتل ها و رستوران ها و ... آن شهر کجا هستند؟ . شما به یک برنامه اندرویدی نیاز دارید که نقشه تمامی اماکن عمومی و نقشه خیابان ها و ... را داشته باشد تا شما نیاز به دانلود و نصب برنامه های دیگری برای این سری کار هایتان نداشته باشید.برنامه گوگل مپس یکی از معروف ترین برنامه ها در این زمینه است که کاربران بسیار زیادی از این برنامه استفاده می کنند.
این نسخه از برنامه گوگل مپ نسخه 11.70.0301 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن گوگل مپ را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید. در ادامه با معرفی برنامه گوگل مپ با ما همراه باشید.

دانلود برنامه گوگل مپ

برنامه گوگل مپ یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه نقشه و مسیریابی است که نقشه تمامی کشور های جهان و تمامی هتل ها و رستوران ها و اماکن عمومی را دارد و شما می توانید به هر شهر و کشوری سفر کنید و از قابلیت های این برنامه استفاده کنید. استفاده از خدمات برنامه گوگل مپ برای تمامی کاربرانش رایگان است.
شما در برنامه گوگل مپ می توانید مکان مبدا و مقصد انتخاب کنید تا برنامه گوگل مپ به شما بهترین و سریع ترین مسیر را به شما نمایش دهد تا شما سریعتر به مقصدتان برسید.همچنین این برنامه پس از انتخاب مبدا و مقصد به شما زمان تقریبی رسیدن به مقصد را به شما می گوید.
یکی از بهترین قابلیت هایی که برنامه گوگل مپ اراعه می دهد این است که شما می توانید از قابلیت های این برنامه به صورت آفلاین استفاده کنید ، شما برای استفاده از این قابلیت باید نقشه ها را دانلود نمایید و سپس می توانید از آن نقشه ها برای مسیریابی استفاده کنید.
همچنین شما اگر به برنامه های نقشه و مسیریابی علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های نشان و بلد را به شما پینشهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه گوگل مپ:
نقشه تمامی کشور ها و شهر ها
امکان پیدا کردن اماکن عمومی
امکان استفاده از خدمات برنامه به صورت آفلاین  • گوگل مپ
  • googlemaps
  • برنامه googlemaps
  • برنامه گوگل مپ
  • دانلود googlemaps
  • دانلود گوگل مپ
  • دانلود googlemaps با لینک مستقیم
  • اپلیکیشن گوگل مپ

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 11.70.0301

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه گوگل مپ استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید