دانلود برنامه مسیرا 1.2.0 برای اندروید

1401/8/10مسیرا

برنامه های نقشه و مسیریابی به افرادی که در شهر های مختلف زندگی می کنند بسیار کمک می کند ، به زوری که شما می توانید در هر شهر ایران یا هر جای دنیا که باشید می توانید از مکانی که در آنجا هستید به هر جایی که می خواهید با استفاده از این نوع برنامه ها به آسانی و بدون سردرگمی در سریعترین زمان ممکن بروید.یکی از مزیت های این نوع برنامه ها این است که این برنامه ها بر روی گوشی های مختلف نصب می شوند و شما می توانید در هر زمانی که می خواهید با استفاده از گوشی خود از این برنامه ها استفاده کنید.
یکی از برنامه های خوب در این زمینه برنامه مسیرا است که قابلیت های بسیار کاربردی را نیز در این زمینه اراعه می دهد.
این نسخه از برنامه مسیرا نسخه 1.2.0 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن مسیرا را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود برنامه مسیرا

برنامه مسیرا یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه نقشه و مسیریابی است.شما در این برنامه می توانید موقعیت مکانی خود را مشاهده کنید و با مشخص کردن مقصد می توانید بهترین مسیر برای رفتن به آنجا و همچنین زمان تقریبی رسیدن به مقصد را مشاهده کنید.شما همچنین در این برنامه می توانید نام مکان مورد نظر را جست و جو کنید تا راحت تر به آن دسترسی داشته باشید.
در برنامه مسیرا این امکان وجود دارد تا مکان های مورد نظر را ذخیره کنید تا همیشه و راحت تر به آنها دسترسی داشته باشید.در این برنامه می توانید اطلاعات کامل و دقیقی از مشخصات مکان های عمومی شهر های مختلف به دست آورید.
همچنین اگر شما به برنامه های نقشه و مسیریابی علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های دال ، نشان ، بلد و بلد را به شما پیشنهاد می کنیم.

برخی قابلیت های برنامه مسیرا:
رابط کاربری زیبا و ساده
امکان مشاهده اطلاعات مکان های عمومی
اراعه بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد
امکان جست و جوی مکان مورد نظر
امکان ذخیره مکان های مختلف و دسترسی راحت به آنها  • مسیرا
  • masira
  • برنامه masira
  • برنامه مسیرا
  • دانلود masira
  • دانلود مسیرا
  • نصب مسیرا

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت : دارد
رده سنی
شماره نسخه: 1.2.0

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه مسیرا استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید