دانلود برنامه نت برگ 3.5.0 برای اندروید

1402/1/10نت برگ

آیا تا به حال شده است که بخواهید محصولی را با تخفیف و قیمت ارزان تری بخرید؟و یا همیشه بتوانید از تخفیففات متنوع خدمات و محصولات مختلف استفاده کنید؟. برنامه نت برگ این را برای شما براورده کرده است.شما با استفاده از برنامه نت برگ می توانید در حوزه های مختلف تخفیف ها متنوعی بگیرید.برنامه نت برگ در حوزه ها مختلف مثل رستوران ،زیبایی و سلامت و ... فعالیت می کند.برای اینکه بیشتر با این برنامه آشنا بشوید در ادامه با ما همراه باشید.
این نسخه از برنامه نت برگ نسخه 3.5.0 آن است که شما می توانید این اپلیکیشن را از سایت دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود برنامه نت برگ

برنامه نت برگ یکی بهترین برنامه های اندرویدی ارائه دهنده تخفیف های متنوع برای انواع دسته بندی ها است که شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن در روز تخفیفات مختلف 40 الی 90 درصد را مشاهده کنید و استفاده کنید.برنامه نت برگ دسته بندی ها مختلفی مانند رستوران و کافی شاپ ، تفریحی ، ورزشی ،زیبایی و آرایشی ، پزشکی و سلامت و فرهنگی و هنری دارد.برای استفاده از تخفیفات برنامه نت برگ در شهر خود تنها کاری که باید انجام بدهید این است که دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با مساهده موارد مرتبط با دسته بندی انتخاب شده کد تخفیف خود را خریداری کنید و سپس با رفتن به مراکزی که کد تخفیف آنها را خریداری مرده اید و با دادن کد تخفیف به آنها می توانید از تخفیفات استفاده کنید.کد تخفیف هایی که در برنامه نت برگ خریداری می کنید تاریخ انقضا دارند و اگر تاریخ انقضای آنها تمام شود دیگر نمی توانید از آنها استفاده کنید و بعد از آن این کد ها فاقد اعتبار هستند.شما می توانید برای خرید محصولات سوپرمارکتی به صورت اینترنتی از برنامه دیجیکالا جت استفاده کنید.


برخی قابلیت های برنامه نت برگ:
تخفیفات متنوع 40 الی 90 درصدی
به روز شدن کد ها تخفیف به صورت روزانه
دارای دسته بندی های متنوع  • نت برگ
  • netbarg
  • برنامه netbarg
  • برنامه نت برگ
  • دانلود netbarg
  • دانلود نت برگ

آخرین بروزرسانی: 1401/7/20
اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 3.5.0

دانلود با لینک مستقیم-10 مگابایت


اگر از برنامه نت برگ استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید