دانلود برنامه تلوبیون 4.4.6 برای اندروید

1402/1/11تلوبیون

آیا تا به حال شده است که بخواهید دو برنامه در شبکه های مختلف را مشاهده کنید و آنها ساعت هایشان یکی باشد و شما نتوانید هر دوی آنها را مشاهده کنید ؟ و یا بخواهید برنامه ای را تماشا کنید ولی از یادتان برود؟.شما به یک برنامه اندرویدی نیاز دارید که بتوانید هم برنامه ها زنده و هم برنامه هایی که قبل پخش شده اند را تماشا کنید.برنامه های زیادی در این زمینه وجو دارند ولی برنامه تلوبیون یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است که شما می توانید تمامی برنامه های تلویزیونی را مشاهده کنید.
این نسخه از برنامه تلوبیون نسخه 4.4.6 آن است که شما می توانید این نسخه از این اپلیکیشن را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود برنامه تلوبیون

در برنامه تلوبیون می توانید تمامی برنامه های تلویزیونی را به صورت زنده تماشا کنید.شما همچنین می توانید برنامه هایی که قبلا پخش شده اند را نیز با استفاده از اپلیکیشن تلوبیون تماشا کنید.یکی از بهترین قابلیت هایی که این برنامه دارد این است که کیفیت پخش ویدئو بستگی به سرعت اینترنت شما دارد و یعنی اگر سرعت اینترنت شما بد باشد اپلیکیشن تلوبیون کیفیت ویدئو را پایین می آورد تا شما ویدئو را بدون قطعی تماشا کنید و از آن لذت ببرید.برنامه تلوبیون بخش دسته بندی نیز دارد که شما می توانید با استفاده از این بخش سرعتر به برنامه دلخواهتان برسید.همچنین این برنامه قابلیت جست و جو نیز دارد که اگر شما اسم برنامه مدنظر را می دانید می توانید در این بخش نام برنامه را جست و جو کنید و آن را تماشا کنید.برنامه تلوبیون به جز شبکه های اصلی ، شبکه های استانی را نیز پشتیبانی می کند.
یکی دیگر از برنامه هایی که در این زمینه فعالیت می کند برنامه آنتن است که این برنامه نیز بسیار قابلیت های خوبی دارد و شما می توانید این برنامه را نیز از دیجی بارلی دانلود نمایید.


برخی قابلیت های برنامه :
امکان مشاهده برنامه ها به صورت زنده
امکان دسترسی به آرشیو برنامه ها
امکان مشاهده برنامه های استانی
دسته بندی
امکان جست و جو  • تلوبیون
  • telewebion
  • برنامه telewebion
  • برنامه تلوبیون
  • دانلود telewebion
  • دانلود تلوبیون
  • نصب telewebion
  • اپلیکیشن telewebion

آخرین بروزرسانی: 1401/11/1
اندروید مورد نیاز: 4 وبالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی : +3 سال
شماره نسخه: 4.4.6

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه تلوبیون استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید