دانلود برنامه دیجیتون 5.90.73 برای اندروید

1402/5/4دیجیتون

کارتون ها و انیمیشن های سینمایی بسیار پرطرفدار هستند و اگر شما بخواهید تمامی آنها را از وب سایت های مختلف دانلود و تماشا کنید ممکن است که مشکلاتی مانند تمام شدن سریع بسته اینترنت ، پیدا نکردن انیمیشن مورد نظر به صورت دوبله و ... که اگر شما بخواهید این مشکلات را نداشته باشید باید از یک برنامه اندرویدی استفاده کنید که این مشکلات را نداشته باشد و تمامی انیمیشن هایی که شما می خواهید را داشته باشد. اگر به دنیای انیمیشن و کارتون های سینمایی و سریال های دوبله فارسی علاقه دارید و به دنبال بهترین برنامه اندرویدی در این زمینه هستید ما دانلود و نصب برنامه دیجیتون را به شما پیشنهاد می کنیم.
این نسخه از برنامه دیجیتون نسخه 5.90.73 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن دیجیتون را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه دیجیتون با ما همراه باشید.

دانلود برنامه دیجیتون

برنامه دیجیتون یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه انیمیشن است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.برنامه دیجیتون کارتون ها و انیمیشن های دوبله بسیار زیادی دارد تا شما بتوانید با استفاده از برنامه دیجیتون به هر انیمیشنی که می خواهید دسترسی داشته باشید و آنها را با بهترین دوبله تماشا کنید. برنامه دیجیتون انیمیشن های بسیار زیادی دارد که هم برای کودکان مناسب است و هم برای نوجوانان.برنامه دیجیتون یک سری انیمیشن هایی دارد که کودکان می توانند با تماشای آنها زیان انگلیسی یاد بگیرند و باعث می شود کودکان از همان بچگی زبان انگلیسی را نیز یاد بگیریند.برنامه دیجیتون کارتون ها و انیمیشن های ایرانی و خارجی بسیار زیادی دارد و شما می توانید نام هر کارتونی که می خواهید را در این برنامه جست و جو کنید و به تماشای آن بپردازید.نحوه استفاده از برنامه دیجیتون به این صورت است که شما باید گوشی اندرویدی خود را به اینترنت متصل کنید و اشتراک برنامه دیجیتون را خریداری کنید ، سپس می توانید به تمامی انیمیشن های برنامه دیجیتون دسترسی داشته باشید.برنامه دیجیتون برای دانش آموزان پایه اول تا ششم محتواهای آموزشی نیز دارد.
اگر شما به تماشای فیلم و سریال و انیمیشن علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های فیلم نت ، گپ فیلم ، نماوا و فیلیمو را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه دیجیتون:
امکان مشاهده انیمیشن های روز دنیا به صورت دوبله فارسی
دارای انیمیشن هایی برای یادگیری زبا انگلیسی برای کودکان
دارای انیمیشن های ایرانی و خارجی  • دیجیتون
  • digitoon
  • برنامه digitoon
  • برنامه دیجیتون
  • دانلود digitoon
  • دانلود دیجیتون
  • دانلود digitoon برای اندروید

آخرین بروزرسانی: 1402/4/24
اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی : +3 سال
شماره نسخه:5.90.73

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه دیجیتون استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید