دانلود برنامه جعبه ابزار 6.5.14 برای اندروید

1402/3/15جعبه ابزار

تا به حال شده است که بخواهید برنامه هایی مثل فشارسنج،تقویم و.. را بر روی گوشی خود نصب و از آنها استفاده کنید؟ و فکر کنید اگر برنامه های زیادی را بر روی گوشی خود نصب کنید مدیریت آنها سخت می شود و همچنین حافظه گوشی شما نیز پر می شود و مجبور می شوید این برنامه ها را حذف کنید.نیاز شما یک برنامه است که تمامی نیاز های شما را برطرف کند و یعنی تمامی برنامه های مورد نیاز شما را در قالب یک برنامه برای شما در اختیار بگزارد.برنامه جعبه ابزار برنامه ای است که تمامی امکانات مورد نیاز شما را در یک برنامه کم حجم و کاربردی جمع آوری کرده است.قابلیت های این برنامه بسیار زیاد است و شما دیگر با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به دانلود و نصب سایر برنامه ندارید و می توانید با استفاده از برنامه جعبه ابزار آن کار ها را انجام دهید ، در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
این نسخه از برنامه جعبه ابزار نسخه 6.5.14 آن است و شما می توانید این نسخه از این برنامه را از دیجی بارلی دانلود نمایید.در ادامه با معرفی کامل اپلیکیشن جعبه ابزار با ما همراه با شید.

دانلود برنامه جعبه ابزار

این برنامه بخش های مختلفی مانند سلامت ، مهندسی ، بازی ، سرگرمی ، مالی و ... دارد که خود این بخش ها برنامه های بسیار زیادی دارد که می توانید از آنها به صورت رایگان استفاده کنید.در بخش سلامت برنامه های تست شنوایی ، تست بینایی ، ضربان قلب ،کنترل وزن ،فشار خون و ... دارد که این بخش می تواند به سلامتی شما بسیار کمک کند.بخش مهندسی دارای برنامه های بسیار زیادی می باشد، مانند بوم نقاشی ، مبدل تاریخ ،مبدل واحد ،قطب نما ، تراز حبابی ،ساعت جهانی ،چراغ قوه و ... که تمامی این ها در برنامه جعبه ابزار جمع شده اند که این برنامه کاملا به صورت رایگان و کم حجم است که بسیار می تواند به شما کمک کند.در برخش مالی نیز می توانید بسته اینترنت و شارژ بخرید ، قبض برق و گاز و آب و تلفن را پرداخت کنید.


برخی قابلیت های برنامه جعبه ابزار:
کم حجم بودن
امکان استفاده به صورت رایگان
بخش سلامت
بخش مالی
بخش مهندسی
بخش بازی
بخش سرگرمی  • جعبه ابزار
  • toolbox
  • برنامه toolbox
  • برنامه جعبه ابزار
  • دانلود toolbox

آخرین بروزرسانی: 1401/12/29
اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی :
شماره نسخه: 6.5.14

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه جعبه ابزار استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید