دانلود برنامه آیتول 4.2.2 برای اندروید

1402/5/1آیتول

در طول روز ممکن است که شما بخواهید کار های ماشین خود را مانند پرداخت جریمه ، بیمه ، عوارض آزادراهی ، طرح های زوج و فرد و ... را انجام دهید.اگر شما بخواهید این کار ها را در طول روز انجام دهید وقت بسیار زیادی را باید صرف انجام دادن این نوع کار ها کنید.در چند سال اخیر که برنامه های بسیار زیادی در زمینه های مختلف اراعه شده است و کار مردم را راحت تر کرده اند برای این مشکل نیز برنامه ای به نام آیتول وجود دارد که شما با نصب این برنامه می توانید تمامی کار های مربوط به خودروی خود مانند پرداخت جریمه ، عوارض آزادراهی و... را به صورت آنلاین و با استفاده از گوشیتان انجام دهید.
این نسخه از برنامه آیتول نسخه 4.2.2 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن آیتول را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

برنامه آیتول

برنامه آیتول یک برنامه بسیار عالی برای مدیریت پرداخت های ماشین شما است.شما می توانید با نصب برنامه آیتول عوارض شهرداری و طرح ترافیک،خلافی،عوارض آزادراهی و عوارض سالیانه‌ی ماشین خود را استعلام بگیرید و پرداخت کنید و این کار شما را آسان تر می کند.همچنین در این برنامه می توانید شرکت های بیمه شخص ثالث را مقایسه کنید و بخرید و اطلاعات بیمه نامه خود را به صورت آنی دریافت کنید.در برنامه آیتول می توانید آگهی فروش برای ماشین خود به صورت رایگان بگزارید و یا آگهی های دیگران را مشاهده کنید.شما می توانید در برنامه آیتول به صورت غیر حضوری تعویض پلاک،معاینه فنی و... را انجام بدید.


امکان درج رایگان آگهی برای فروش ماشین
امکان مشاهده و خرید ماشین دیگران
پرداخت خلافی ماشین
تعویض پلاک و خدمات فنی  • آیتول
  • itoll
  • برنامه itoll
  • برنامه آیتول
  • دانلود itoll
  • دانلود آیتول
  • نصب itoll

آخرین بروزرسانی:1402/4/3
نیاز به اینترنت دارد
شماره نسخه: 4.2.2
اندروید مورد نیاز:4.4 و بالا تر

دانلود برای اندروید-18 مگابایت

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید