دانلود برنامه کلین شیت 0.6.9 برای اندروید

1401/7/28کلین شیت

تماشای مسابقات ورزشی طرفداران بسیار زیادی دارد و از بین ورزش های مختلف فوتبال از تمامی آنها طرفداران بیشتری دارد و ممکن است شما نیز از فوتبال خوشتان بیاید و مسابقات قوتبال را تماشا کنید.یا اگر از طرفداران فوتبال باشید ممکن است اخبار و حواشی فوتبال را دنبال کنید و یا فقط نتایج بازی های دلخواهتان را مشاهده کنید.شما برای اینکه بتوانید نتایج مسابقات فوتبال را دنبال کنید از اخبار و حواشی آن باخبر باشید باید از یک برنامه اندرویدی استفاده کنید که بتوانید با استفاده از آن اطلاعات تمامی مسابقات لیگ های مختلف را مشاهده کنید و از آنها استفاده کنید. برنامه کلین شیت یک برنامه بسیار خوب در این زمینه است که مسابقات تمامی لیگ های مختلف را پوشش می دهد.
این نسخه از برنامه کلین شیت نسخه 0.6.9 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن کلین شیت را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.

دانلود برنامه کلین شیت

برنامه کلین شیت یکی از بهترین برنامه ها در زمینه پخش زنده مسابقات فوتبال است که قابلیت های بسیار کاربردی را در این زمینه اراعه می دهد.شما با استفاده از برنامه کلین شیت می توانید پخش زنده تمامی مسابقات فوتبال لیگ های مختلف و نتایج بازی های انجام شده را مشاهده کنید.
شما با استفاده از این برنامه می توانید به اطلاعات کلی لیگ ها مانند جدول رده بندی ، جدول پاس گل دهندگان ، جدول گلزنان و ... دسترسی داشته باشید.شما همچنین می توانید بازی های انجام شده، خلاصه بازی های انجام شده و ... را نیز مشاهده کنید.یکی از بخش های خوب برنامه کلین شیت بخش کوییز آن است که در این بخش سوالات بسیار زیادی وجود دارد و شما با جواب دادن به آنها امتیاز دریافت می کنید.
همچنین اگر شما به به برنامه های ورزشی علاقه مندید ما دانلود و نصب برنامه های فوت موب ، تلوبیون ، فوتبالی و فوتبال 360 را به شما پیشنهاد می کنیم.

برخی قابلیت های برنامه کلین شیت:
رابط کاربری ساده و زیبا
امکان استفاده رایگان از برنامه و تمشای مسابقات فوتبال
بخش کوییز
امکان مشاهده بازی های انجام شده
امکان مشاهده پخش زنده بازی های مختلف
امکان مشاهده نتایج بازی های انجام شده
امکان مشاهده خلاصه بازی ها  • کلین شیت
  • cleenshit
  • برنامه cleenshit
  • برنامه بیت پین
  • دانلود cleenshit
  • دانلود کلین شیت

آخرین بروزرسانی: 1401/7/18
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 0.6.9

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه کلین شیت استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید