دانلود برنامه ایمو 2023.07.1071 برای اندروید

1402/5/3ایمو

در چند سال اخیر ارتباط با دیگران با استفاده از گوشی های اندرویدی بسیار پرطرفدار شده اند و بسیاری از مردم از برنامه هایی که در این زمینه هستند استفاده می کنند.
شما با استفاده از این نوع برنامه ها می توانید با دیگران چت کنید ، انواع فایل ها را ارسال کنید ، تماس صوتی و تصویری برقرار کنید و ... که برنامه های بسیار زیاد و معرفی در این زمینه وجود دارند.
یکی از برنامه های خوبی که در این زمینه فعالیت می کند و بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند برنامه ایمو است که بسیار برنامه خوبی در زمینه تماس تصویری است که طرفداران بسیار زیادی دارد.
این نسخه از برنامه ایمو نسخه 2023.07.1071 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن ایمو را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه ایمو با ما همراه باشید.

دانلود برنامهایمو

برنامه ایمو یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه پیامرسان است که بیشتر مردم آن را به خاطر تماس تصویری آن می شناسند.تماس تصویری هایی که شما با استفاده از برنامه ایمو برقرار می کنید کیفیت بسیار خوبی دارد و این نشان می دهد که این برنامه می تواند یک برنامه بسیار خوب در این زمینه باشد.
بعد از نصب ایمو ، برنامه ایمو به مخاطبین شما دسترسی پیدا می کند تا شما بتوانید لیست افرادی از مخاطبینتان را که برنامه ایمو را نصب کرده اند را مشاهده کنید و با آنها تماس تصویری برقرار کنید و یا چت کنید و ... . همچنین برنامه ایمو تماما رایگان است و شما نیاز به پرداخت هزینه ای برای استفاده از خدمات این برنامه ندارید.
در زمینه چت کردن با دیگران با برنامه ایمو شما به قابلیت های بسیار زیاد و کاربردی دسترسی دارد و می توانید استیکر ، پیام صوتی ، فایل های مختلف و ... را برای دیگران ارسال کنید.همچنین شما می توانید برای حساب کاربریتان نام انتخاب کنید و عکس پروفایل بگزارید.
یکی از بهترین قابلیت هایی که برنامه ایمو اراعه می دهد این است که تمامی تاریخچه پیام ها و فایل های ارسال شده و ... را در فضای ابری ذخیره می کند و این باعث می شود آن اطلاعات برای همیشه در آنجا بمانند و شما بدون نگرانی می توانید برنامه را پاک کنید و بعدا نصب کنید و به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.
اگر شما به برنامه های پیامرسان و شبکه های اجتماعی علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های اینستاگرام ، واتساپ و آیگپ را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه ایمو:
رابط کاربری ساده و زیبا
تماس تصویری با کیفیت بالا
امکان چت کردن با دیگران
امکان ارسال انواع فایل ها و پیام صوتی
امکان گذاشتن عکس پروفایل و نام برای حساب کاربری  • ایمو
  • imo
  • برنامه imo
  • برنامه ایمو

آخرین بروزرسانی: 1402/4/25
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 2023.07.1071

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه ایمو استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید