دانلود برنامه ویوا ویدئو 9.8.1 برای اندروید

1402/1/11ویوا ویدئو

اگر شما به دنبال یک برنامه حرفه ای ادیت ویدئو هستید که بنوانید با استفاده از گوشی اندرویدی خود ادیت های حرفه ای بزنید ما برنامه ویوا ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم.شما مطمعنا در شبکه های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام این برنامه از بهترین های برنامه های ادیت ویدئو هایی دیده اید که ادیت های حرفه ای خورده اند ، شما نیز می توانید با استفاده از برنامه ویوا ویدئو همچین ادیت های حرفه ای را بر روی ویدئو های خود بزنید. ویدئی اندرویدی است که کاربران بسیاری دارد.برنامه ویوا ویدئو این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بر روی ویدئو هایتان ادیت های حرفه ای با استفاده از گوشی خود و بدون استفاده کامپیوتر بزنید.
این نسخه از برنامه ویوا ویدئو نسخه 9.8.1 آن است که شما می توانید این نسخه از این اپلیکیشن را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه ویوا ویدئو با ما همراه باشید.

دانلود برنامه ویوا ویدئو

برنامه ویوا ویدئو یکی از بهترین برنامه های اندرویدی برای ادیت ویدئو است که شما با این برنامه قادر خواهید بود هر ادیتی که می خواهید بر روی ویدئو هایتان بزنید و آنها را زیباتر کنید.
برنامه ویوا ویدئو بر خلاف برنامه های ادیت ویدئو کامپیوتری پیچیده نیستند و شما می توانید به آسانی از آنها استفاده کنید ، با اینکه برنامه ویوا ویدئو پیچیده نیست ولی شما می توانید همان کار هایی که با یک برنامه ادیت ویدئو انجام می دهید و حتی قابلیت های بیشتر را با این برنامه انجام دهید.
شما با استفاده از برنامه ویوا ویدئو می توانید ویدئوی خود را برش دهید و همچنین می توانید بر روی ویدئوی خود نوشته نیز اضافه کنید.همچنین یکی از بهترین قابلیت هایی که این برنامه دارد این است شما می توانید به ویدئو هایتان متن فارسی نیز اضافه کنید و یعنی این برنامه از فونت فارسی پشتیبانی می کند. شما می توانید با اپلیکیشن ویوا ویدئو به ویدئوهایاتان فیلتر ها و افکت های جذابی اضافه کنید.شما همچنین می توانید به ویدئو هایتان موسیقی نیز اضافه کنید.
برنامه ویوا ویدئو به جز بخش ادیت ویدئو بخش ادیت عکس نیز دارد که بسیار خوب است و نیاز های شما را برطرف می کند.شما می توانید عکس هایتان را ادیت کنید و به آنها استیکر ، فیلتر ها و افکت و ... اضافه کنید.
برنامه mxplayer یکی از بهترین برنامه ها برای پخش ویدئو هایی که با استفاده از برنامه ویوا ویدئو ادیت کرده اید است.
اگر به ادیت ویدئو و عکس با گوشی اندرویدی علاقه دارید ما دانلود برنامه های اینشات ، ویوا کات و پیکس آرت را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه ویوا ویدئو:
امکان ویرایش فیلم و عکس
امکان اضافه کردن متن به عکس و ویدئو
پشتیبانی از فونت فارسی
فیلتر ها و افکت های متنوع
امکان اضافه کردن استیکر های متنوع به عکس ها
امکان ساخت اسلایدشود برای ویدئو ها و عکس ها  • ویواویدیو
  • vivavideo
  • برنامه vivavideo
  • برنامه ویواویدیو
  • دانلود vivavideo
  • دانلود ویواویدیو
  • اپلیکیشن ویواویدیو
  • اپلیکیشن vivavideo

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی
شماره نسخه: 9.8.1

دانلود با لینک مستقیم-124 مگابایت


اگر از برنامه ویوا ویدئو استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید