دانلود برنامه زاپیا 6.5 برای اندروید

1402/5/4زاپیا

در گذشته برای انتقال فایل از بلوتوث استفاده می شد و وقتی که با بلوتوث فایلی را ارسال می کردند بسیار طول می کشید تا فرایند انتقال تکمیل شود ولی در چند سال اخیر برنامه هایی برای انتقال فایل به وجود آمده اند که بسیار بهتر از بلوتوث هستند و شما می توانید هر گونه فایلی که می خواهید را با این برنامه ها با سرعت بسیار زیادی منتقل کنید.یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه برنامه زاپیا است که قابلیت های بسیار خوب و کاربردی دارد. برنامه زاپیا یکی از قدیمی ترین برنامه های انتقال فایال است که قبل از آمدن برنامه شیریت بیشتر کاربران از این برنامه استفاده می کردند. با این برنامه می توانید فایل های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.در زمان های اولیه آمدن برنامه زاپیا افراد از بلوتوث برای انتقال فایل استفاده می کردند ولی بعد ها از این برنامه استقبال زیادی شد.
این نسخه از برنامه زاپیا نسخه 6.5 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن زاپیا را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه زاپیا با ما همراه باشید.

دانلود برنامه زاپیا

برنامه زاپیا یکی از بهرتین برنامه های اندرویدی در زمینه انتقال فایل است که بسیاری از کاربران از این برنامه استفاده می کنند. با استفاده از برنامه زاپیا فایل های زیادی مثل تصویر،ویدئو،برنامه و با دیگران به اشتراک بگذارید.همچنین سرعت انتقال فایل با استفاده از برنامه زاپیا بسیار بالا است. برنامه زاپیا این امکان ار دارد که فایل هایتان را از گوشی به کامپیوتر و یا بالعکس ارسال کنید.این برنامه به حز نسخه اندرویدی نسخه ویندوز نیز دارد که از همین صفحه می توانید دانلود کنید.
شما همچنین اگر به انتقال فایل با استفاده از گوشی اندرویدی خود علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه شیریت را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه زاپیا :
ارسال فایل با سرعت زیاد
اشتراک گذاری اینترنت خود با دیگران
سرعت انتقال بیش از 10 مگابیت بر ثانیه  • زاپیا
  • zapya
  • برنامه zapya
  • برنامه زاپیا
  • دانلود zapya
  • دانلود زاپیا
  • نصب زاپیا
  • نصب zapya

آخزین بروزرسانی : 1402/3/17
اندروید مورد نیاز:6 و بالاتر
شماره نسخه : 6.5
نیاز به اینترنت ندارد
رده سنی: 12 سال به بالا

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه ویندوز

اگر از برنامه زاپیا استفاده کرده نظرتان را برایمان کامنت کنید تا افراد دیگر نیز از تجربه شما استفاده کنند.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید