دانلود برنامه همراه نوین 2.7.1 برای اندروید

1402/1/8همراه نوین

پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر مردم از گوشی های اندرویدی باعث شده است که بیشتر کار ها را بتوان با استفاده از گوشی ها انجام داد و این باعث می شود که کار ها سریع تر انجام شوند.
شما به جز کار هایی مثل خرید اینترنتی ، رزرو هتل ، تاکسی اینترنتی و ... می توانید با استفاده از گوشی اندرویدی خود کار های بانکی را نیز انجام دهید ، و برای اینکه دیگر دردسر های انجام امور مالی بیرون از خانه را تحمل نکنید، بهتر است یکی از برنامه های پرداخت که برنامه همراه نوین یکی از برنامه های خوب در این زمینه است را بر روی گوشی اندرویدی خودتان نصب کنید.
این نسخه از برنامه همراه نوین نسخه 2.7.1 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن همراه نوین را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود نمایید.در ادامه با معرفی برنامه همراه نوین با ما همراه باشید.

دانلود برنامه همراه نوین

برنامه همراه نوین یکی از بهترین برنامه های اندرویدی در زمینه پرداخت و امور مالی است که شما می توانید با استفاده از این برنامه اکثر کار های بانکی را که قبلا به ضورت حضوری انجام می دادید را به صورت آنلاین انجام دهید.
برنامه همراه نوین برنامه اختصاصی بانک اقتصاد نوین است که اگر شما در این بانک حسابی دارید ، دانلود و نصب این برنامه بسیار برای شما خوب خواهد بود.
شما با استفاده از این برنامه می توانید کارت به کارت کنید ، موجودی بگیرید و بیشتر کار های بانکی را انجام دهید.کارت به کارت با استفاده از برنامه های پرداختی محدودیت دارند و شما تا یک حدی می توانید کارت به کارت کنید ولی می توانید با استفاده از بخش انتقال وجه پایا بدون محدودیت کارت به کارت کنید.
شما به جز خدمات بانکی می توانید شارژ و بسته اینترنت نیز بخرید.همچنین شما می توانید با استفاده از برنامه همراه نوین قبوض مختلف مانند آب ، برق ، گاز و تلفن را نیز پرداخت کنید.
برنامه همراه نوین برای بالا بردن امنیت برنامه قفل تشخیص چهره دارد.
همچنین اگر شما به انجام امور مالی با استفاده از گوشی اندرویدی خود علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های آپ ، فام و ویپاد را به شما پیشنهاد می کنیم.


برخی قابلیت های برنامه همراه نوین:
کارت به کارت
دریافت موجودی
خرید شارژ
خرید اینترنت
پرداخت قبوض مختلف
کارت به کارت بدون محدودیت با استفاده از بخش انتقال وجه پایا  • همراه نوین
  • hamrahnovin
  • برنامه hamrahnovin
  • برنامه همراه نوین
  • دانلود hamrahnovin

آخرین بروزرسانی: 1401/6/8
اندروید مورد نیاز:
نیاز به اینترنت دارد
رده سنی
شماره نسخه: 2.7.1

دانلود با لینک مستقیم


اگر از برنامه همراه نوین استفاده کرده اید نظرتان را کامنت کنید.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید