دانلود برنامه اینستاگرام 273.1.0.16.72 برای اندروید

1402/1/9اینستاگرام

برنامه اینستاگرام یکی از کامل ترین شبکه های اجتماعی است که چه در ایران و چه در سایر کشور ها کاربران بسیاری دارد.شما اگر محصولی برای فروش دارید می توانید در این برنامه برای خود یکی صفحه بسازید و در آن کالای های خود را پست کنید و سپس آنها را بفروشید.این نسخه از برنامه اینستاگرام نسخه 273.1.0.16.72 آن است که شما می توانید این نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام را از دیجی بارلی با لینک مستقیم دانلود کنید.در ادامه با معرفی برنامه اینستاگرام با ما همراه باشید.

دانلود برنامه اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین برنامه های انتشار عکس و ویدیو در جهان است. در این برنامه شما می توانید عکس و یا ویدئو منتشر کنید تا افراد ببینند . همچنین شما در این برنامه می توانید افراد مشهور یا دوستانتان را دنبال کنید تا عکس ها و ویدئو ها و استوری های آنها را ببینید. همچنین در این برنامه می توانید با استفاده از بخش دایرکت اینستاگرام با افراد صحبت کنید. این برنامه افکت های تصویری بسیاری دارد.همچنین در برنامه instagram امکان ارسال استوری نیز وجود دارد. برنامه اینستاگرام بیش از یک میلیارد بار دانلود شده است و برنامه بسیار مشهوری می باشد.شما اگر به پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی علاقه دارید ما دانلود و نصب برنامه های نزدیکا ، باهم و آیگپ را به شما پیشنهاد می کنیم.


چگونه می توانیم از برنامه اینستاگرام استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از برنامه اینستاگرام بسیار آسان است و شما تنها به یک ایمیل و یا شمراه تلفن نیاز دارید ، شما باید یکی از این ها را در کارد ایمیل و یا تلفن وارد کنید و در باکس های بعدی نیز در یکی از آنها یک نام کاربری باید برای خود انتخاب کنید و در باکس های بعدی نیز باید برای اکانتتان یک رمز انتخاب کنید و اگر از قبل اکانت داشته اید می توانید با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل و یا شماره موبایل خود و رمز عبورتان به اکانتتان دسترسی داشته باشید


برخی قابلیت های برنامه اینستاگرام:
انتشار پست و استوری
ارسال نظر برای پست ها و استوری های دیگران
لاک کردن پست و استوری دیگران
چت با دیگران
افکت های تصویری بسیار
ارسال بدون محدودیت عکس و فیلم
ارسال بدون محدودیت پست و استوری  • اینستاگرام
  • instagram
  • برنامه instagram
  • برنامه اینستاگرام
  • دانلود instagram

آخرین بروزرسانی:
اندروید مورد نیاز: 5 و بالاتر
رده سنی : 12 سال به بالا
نیاز به اینترنت دارد
شماره نسخه : 273.1.0.16.72

الینک دانلود حذف شده است.

نظرات

متن نظر

نام کاربری :

برای نظردهی باید وارد سایت شوید